Jump to content
IGNORED

Hidden Gems


zakintos

Recommended Posts

Ovde stavljajte vaše filmove koje ste pogledali, a koji su nepravedno zapostavljeni ili nezasluženo zaboravljeni... bisere, koje nije video veliki broj ljudi i slično. Znači izbegavati hitove i poznate filmove, samo one koje ste vi otkrili.Evo da upišem jedan moj dragulj: Eye of God (1997)

Link to comment
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    24

  • Tsai

    12

  • zakintos

    9

  • MocaVukotic

    6

Kada ti je propalo da forsiraš nezavisni mali film, i filmove malih kinematografija poput belgijske i tako to, sada kopiraš Mr. Smithov topic odande™, pa da možeš da nižeš male američke nezavisne potcenjene, dirljive irske, sjajne belgijske i ine filmove sa festivala slobodnih, necenzurisanih, skrajnutih, ultraukusnih filmova...

Link to comment
Kada ti je propalo da forsiraš nezavisni mali film, i filmove malih kinematografija poput belgijske i tako to, sada kopiraš Mr. Smithov topic odande™, pa da možeš da nižeš male američke nezavisne potcenjene, dirljive irske, sjajne belgijske i ine filmove sa festivala slobodnih, necenzurisanih, skrajnutih, ultraukusnih filmova...
:isuse:
Link to comment
:isuse:
To je sve što imaš i da napišeš... Nacrtani smajli... Kada si prozivao Black Georgea da ti pravda svoj ukus, nakon što je čovek napisao par hiljada postova ovde na filmu, ja sam potrošio 45 minuta da se pozabavim tvojim ukusum i pregledao sve tvoje postove ovde...Pa se ti isusuj koliko hoćeš što sam ti 50 postova sveo na repliku na koju se krstiš, a ti nadalje otkrivaj dragulje na ovom topicu koji nisu deo ovog mog posta na koji isusuješ...
Link to comment

Hi all! I do like movies and I enjoy them immensely when they are not too slow, too pretentious or, to be more precise, too boring. However, I do have to strongly object against a certain tendency in the french cinema in this sub forum: English. If you choose to start the topic Silver Lining Playbook, it's perfectly normal to name it the same way the author named his movie. However, topics like "Worst Date Movies", "Hidden Gems" and similar do make me feel slightly aggravated and I will not be afraid to show my frustration in this passive-aggressive way.As for the hidden gems, I can't remember any. Cheers!

Link to comment

to je taj novi glagol što sam našo na netu, u infinitivu glasi isusovati, i gradi se tako što se na inf. osnovu doda nastavak -ti. označava radnju, stanje ili zbivanje nalik isusu krajstu. u imperativu glasi isusuj! sa sve uzvičnikom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...