Jump to content
IGNORED

Worst date movies


Turnbull

Recommended Posts

Izvedem ja davno, u vreme slobode jednu damu, finu, dobru kulturnu, na dejt u bioskop. Tad se baš rado gledao svaki novi film. Nismo znali gde i šta, ostalo smo gledali i iz nekog razloga zbog lokacije, odaberem onaj u 29. novembra, misleći da ima kulturiška repertoar. Sasvim sam se prebacio jer se pre davalo nešto drugo i uzmem karte za Carstvo čula™, tako nešto i ne gledajući u plakate. Bio sam ubeđen da je neka španska drama na redu,, nisam ni video naslov. Kad ono..japansko-francuska erotska koprodukcija ultramegagiga hardcore doživljaj ludog režisera.Devojka mi pobeže kad je glavna junakinja snela tvrdo kuvano jaje. Jedva sam je stigao, dugo se izvinjavao, posle je vodio na Olivera Dragojevića i Đoku Balaševića, čak se nešto malo i zabavljali, neuspešno. Sad, sa ženom nema dileme, ona gleda turske serije, ja fudbal, svi srećni

Link to comment
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    15

  • kim_philby

    6

  • copkillah

    5

  • Ajant23

    5

Izvedem ja davno, u vreme slobode jednu damu, finu, dobru kulturnu, na dejt u bioskop.
Kakav početak... Ljudi cepaju atome i reke teku uzalud da bi se struja trošila na dalja slova posle ovoga...
Link to comment
E; daj te break up filmove! Meni su dva najbolja i koja su mi zapravo baš teško pala - naravno, Eternal Sunshine, i Breaking Up. Onako, baš su me poteresli.
"Sometimes when you’re in the midst of a breakup you just need to watch a movie where everyone ends up not just miserable but also dead" ;DLista @Flavorwire(sve je sa engleskog govornog podrucja)
Link to comment
uglavnom idem sama u bioskop
meni uvek najbolje bilo kad idem sam, što i nije bio čest slučaj, ali kad jeste, jedino tada sam imao tu iskonsku radost gledanja filma u bioskopu. ovo ostalo je uvek neka zajebancija, ili se duva pred projekciju pa se propusti najavna špica (što mrzim mrzim mrzim), ili je svađa oko toga šta gledati, ili su awkward momenti sa suprotnim polom, uvek neki đavo me zajebava. najbolje sam.
Link to comment
tu iskonsku radost gledanja filma u bioskopu
meni važno da uronim u film skroz, da ničeg okolo nema i da se posle dva-tri sata polako vraćam u tzv. realan život i varim doživljeno.i zato mrzim dejtove (ili čak ortake) koji to otmu ili pokvare (tako što zapitkuju ili komentarišu tokom filma i špice, ili posle beskrajno i beživotno tupe o filmu). njima je film sporedna stvar. meni nije.zato mi je najjednostavnije i najlepše (otkad me otkačio za bioskopske akcije taj dečko) da idem sama.
Link to comment
:Dprvi dejt muvi u zivotu mi bio double indemnity. u kinoteci, samo nas dvoje i baba sa kesama.
baba sa sarmama? jel ziva jos?a jeste imali nekad neprijatnosti u biskisima?ja sam jednog debelog celavog 2put izbacivao van na hobitu, zato sto je pricao telefonom i derao se da nadjaca ozvucenje. Edited by ToniAdams
Link to comment
Izvedem ja davno, u vreme slobode jednu damu, finu, dobru kulturnu, na dejt u bioskop. Tad se baš rado gledao svaki novi film. Nismo znali gde i šta, ostalo smo gledali i iz nekog razloga zbog lokacije, odaberem onaj u 29. novembra, misleći da ima kulturiška repertoar. Sasvim sam se prebacio jer se pre davalo nešto drugo i uzmem karte za Carstvo čula™, tako nešto i ne gledajući u plakate. Bio sam ubeđen da je neka španska drama na redu,, nisam ni video naslov. Kad ono..japansko-francuska erotska koprodukcija ultramegagiga hardcore doživljaj ludog režisera.Devojka mi pobeže kad je glavna junakinja snela tvrdo kuvano jaje. Jedva sam je stigao, dugo se izvinjavao, posle je vodio na Olivera Dragojevića i Đoku Balaševića, čak se nešto malo i zabavljali, neuspešno. Sad, sa ženom nema dileme, ona gleda turske serije, ja fudbal, svi srećni
Prejako! :0.6:
Link to comment

PT brijljira na ovim filmsko-ljubavnim temama!Elem, evo još jedna priča. Upoznao se na nekoj studentskoj žurci sa nekom studentkinjom književnosti iz Lebana. Bila glasna muzika, nismo puno pričali, u svakom slučaju razmenimo brojeve telefona, čujemo se i dogovrimo dejt. I ja je odvedem na Minority Report. Mene film poprilično oduševi i prilično uzdrma, i posle filma, željan sređivanja utisakatm krenem in medias res da komentarišem neku scenu u filmu, na šta će ona - "E, meni ništa nije bilo jasno, pa sam na pola prestala da pratim". Drugog dejta nije bilo.Mada ne znam koliko ovo spada na ovu temu, jer ne mislim da je problem bio u filmu. Zapravo, to je idealni date movie - zanimljiv, pametan, diže adrenalin, ima Toma Kruza, i uopšte sve što treba.

Link to comment

worst: Monty Python's The Meaning of Lifedevojka je celu projekciju gledala u mene pitajuci se sta je meni tu smesno. nikad se posle nismo culi ni videli.a o tome kako sam sadasnju zenu tek sto smo se upoznali vodio da gledamo Nothing Hill sam pisao pre neki dan :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...