Jump to content
IGNORED

Worst date movies


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    15

  • kim_philby

    6

  • copkillah

    5

  • Ajant23

    5

rozenkrojc i gilderstern su mrtvi - ubio se od dosade, ali se oboje kao bili kul, pa prepričali ceo film. bilo nas 4oro u bioskopuConfessions of a Dangerous Mind - otišao sa istom ribom, bili solo u bioskopu i tada već uveliko zajedno. imao sex u praznoj sali. nije užasan za dejt, ali eto da se znaGood Night, and Good Luck - užasan za dejt. nisam imao šanse da novoj objasnim šta je makartni radio za vreme trajanja filma. suviše uska tema. jako neprijatan odnos. devojka se zvala marija jovanović, ja preko fakultetskog mesindžera dobio poruku od marije jovanović, kao cimni za piće. startovao je na hodniku, sve po propisima posle toga. 4 nedelje kasnije sam skontao da mi je neka druga marija jovanović poslala tu poruku i to iz razgovora sa ovom prvom marijom jovanović. strašno neprijatnomajkl klejton, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford double feature na nekom od otpadaka festova u ns - jedan od najvećih životnih fejlova. poslednji put da sam se u životu ložio na ribu... plus se i ona se ložila na mene. pre nekih 5 godina. ona se smorila na filmu, ja imao neki smešan džemper. nismo otišli na sledeći dejt posle toga. nemam pojma koji je kurac nisam zvao. sada se udala i živi u australiji. boli me koliko sam bio glup. tad sam naučio da ribe možeš voditi isključivo na komedije i to da znaš da su ok.ljubav i drugi zločini - hteo da izađem posle pola sata. ova neće da čuje - film se mora ispoštovati! posle toga sam baš imao problema sa tom ribom, sreća nije trajalo predugo. isterala me iz auta kada sam bacio šalu na neke njene koeljanske zaključke oko životnih problema. to je ona za koju me je gudravi nekada tovario

Edited by Ravanelli
Link to comment
Eternal Sunshine
Meni ovo bzvz film, a skoro svi nešto seku vene.Nego, lik* i ja bili gledali "21 gram" i zamalo se kasnije te večeri smuvali no ipak nismo, nekih nedelju dana posle toga gledali "Monster", i smuvali se (posle filma, da ne bude zabune).I zajebavali se mnogo puta kako smo baš super-romantične filmove našli :D*koji sada inače ima funkciju zvanu "muž"
Link to comment

:lolol:Pa meni je zapravo dobar onaj Slejtov tekst, koji dobro uočava da i "teški" filmovi mogu da budu dobri za dejt, ako vas oboje pogode, ili navedu na razgovor posle filma, itd. (Uz to, 21 gram je vrlo sentimentalan film na svoj način, uprkos teškoj tematici).Takođe i loši filmovi mogu da budu dobri za dejt, ako vam daju povoda za zajedničku sprdnju.Dakle bad date movie, ne mora da znači prosto bad movie. Nešto drugo je u pitanju.

Link to comment
:lolol:Evo mog iskustva, koje sam već negde pripovedao, ko je čuo, nek prašća.Elem, najbolji frend i ja pozvali neke dve drugarice kod mene da gledamo film i jedemo neku indijsku salatu koju je on spremio (on se tad bio vratio iz Indije). Obojica smo nešto ranije odgledali Chasing Amy i otkinuli na njega preko svake mere, i u stvari smo hteli da im prikažemo to. Nažalost, u mom video klubu su imali samo jednu kopiju i te večeri je bila izdata. Bummer. Odlučim ja da uzmem nešto slično kao Chasing Amy, i uzmem Arakijev Splendor. I've made a huge mistake.Ko je gledao film zna da on zaista na nekom površnom nivou možda i liči na Chasing Amy - mladi ljudi otkrivaju neubičajenu seksualnost and hilarity ensues. Ali zapravo, tamo gde je kod Smita oslobađajući smeh, tamo je kod Arakija neki kemp, nelagoda, dekadencija, itd. Sve u svemu, devojke se prepadnu od filma, ko zna šta pomisle (valjda da se spremamo da im predložimo neki group sex, šta li), pokupe jakne odmah posle filma i na vrat na nos zbrišu. Nisu ni probale indijsku salatu. Pretpostavljam da su mislile da smo im turili neku drogu.
samo da kažem da je araki za smitha kubrick.
Link to comment

Što i nije nešto s obzirom da znamo da je Kjubrik precenjen :)Šalu na stranu, nije da se ne slažem. Meni ta Arakijeva poetika nikad nije nešto ležala, ali Misterious Skin je stvarno izvrstan film, Smit nikada ne bi mogao da snimi ništaa ni približno tako ozbiljno, intimno i potresno. Araki je definitivno ozbiljniji od Smita, i razvijao se kao režiser, što za Smita baš ne bi moglo da se kaže.Ipak, Chasing Amy je prosto mnogo bolji film od Splendor.

Link to comment
rozenkrojc i gilderstern su mrtvi - ubio se od dosade, ali se oboje kao bili kul, pa prepričali ceo film. bilo nas 4oro u bioskopuConfessions of a Dangerous Mind - otišao sa istom ribom, bili solo u bioskopu i tada već uveliko zajedno. imao sex u praznoj sali. nije užasan za dejt, ali eto da se znaGood Night, and Good Luck - užasan za dejt. nisam imao šanse da novoj objasnim šta je makartni radio za vreme trajanja filma. suviše uska tema. jako neprijatan odnos. devojka se zvala marija jovanović, ja preko fakultetskog mesindžera dobio poruku od marije jovanović, kao cimni za piće. startovao je na hodniku, sve po propisima posle toga. 4 nedelje kasnije sam skontao da mi je neka druga marija jovanović poslala tu poruku i to iz razgovora sa ovom prvom marijom jovanović. strašno neprijatnomajkl klejton, The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford double feature na nekom od otpadaka festova u ns - jedan od najvećih životnih fejlova. poslednji put da sam se u životu ložio na ribu... plus se i ona se ložila na mene. pre nekih 5 godina. ona se smorila na filmu, ja imao neki smešan džemper. nismo otišli na sledeći dejt posle toga. nemam pojma koji je kurac nisam zvao. sada se udala i živi u australiji. boli me koliko sam bio glup. tad sam naučio da ribe možeš voditi isključivo na komedije i to da znaš da su ok.ljubav i drugi zločini - hteo da izađem posle pola sata. ova neće da čuje - film se mora ispoštovati! posle toga sam baš imao problema sa tom ribom, sreća nije trajalo predugo. isterala me iz auta kada sam bacio šalu na neke njene koeljanske zaključke oko životnih problema. to je ona za koju me je gudravi nekada tovario
ljubav i drugi zlocini je dobar dejt film samo ako ti je dejt ispisnica milene dravic. inace izasao sa filma i isti odgledao tek iz drugog pokusaja. Edited by kim_philby
Link to comment
Zašto. pobobu? Mislim, zašto si pokušavao drugi put?
ja sam sebi postavio zadatak da gledam sve domace filmove koji se nadju u redovnoj distribuciji. i sa paskaljonijevih optimista sam izasao ali na to nisam imao snage da se vracam.ovaj arsenijevic je ko neki neintencionalni omaz hitchu i mel brooksu iz high anxiety perioda pa se moze gledati i tako da ti bude zabavan. ptica u kavezu koja zbrise i onda prolece svaki cas kroz kadar (birds), zena na ivici krova (vertigo), vuk kostic zivi sa ludom kevom milenom (psycho) i bulji stalno u prozor anice dobre (rear window) koja krade kintu sa svog lokalnog posla da bezi iz zemlje (opet psycho).
Link to comment

Ja išo na The Passion chainsaw massacre of the Christ, kad nije pošteno niti počelo onaj moj dejt se nešto pravi suftilna, da se izađe, pa da se izađe. I nikad ne pogledah tu spektakularnu dramu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...