Jump to content
IGNORED

Worst date movies


Turnbull

Recommended Posts

Dakle, koji je po vašem iskustvu najgori date movie? ko nema iskustvo odgovarajuće vrste, može da da educated guess.Kao kick-starter za temu:http://www.slate.com/articles/arts/culturebox/2010/02/bad_romance.htmlhttp://www.totalfilm.com/features/50-worst-date-movies

Link to comment
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    15

  • kim_philby

    6

  • copkillah

    5

  • Ajant23

    5

Dakle, koji je po vašem iskustvu najgori date movie? ko nema iskustvo odgovarajuće vrste, može da da educated guess.Kao kick-starter za temu:http://www.slate.com/articles/arts/culturebox/2010/02/bad_romance.htmlhttp://www.totalfilm.com/features/50-worst-date-movies
unbearable lightness. Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

:Dprvi dejt muvi u zivotu mi bio double indemnity. u kinoteci, samo nas dvoje i baba sa kesama. dejt se ponovio mozda jos jednom, ali je film ostao medju prvih pet, te obrnuh temu.jos jednom sam posle isla na dejt u biskis, u danas nepostojecu avalu na crvenom krstu, koja je imala neke kao mini separee izdvojene na samom kraju sale. ne secam se sta sam gledala, dakle dejt je bio uspesan.tri moguce uspesna dejta sam unistila jer su mi bili grozomorno dosadni i nimalo zanimljivi opstevoljeni filmovi, pulenova, sunset i sunrise. ko zna kakvu sam ljubav propustila zbog neumeca voljenja ova tri filma.

Link to comment

ja poslednji put bio sa devojkom na ovom zadnjem festu, gledali dokumentarac side by side, završili raspravom o tome kako su braća wachowski postali brat i sestra wachowski. bah...

Link to comment

da, sad sam i shvatila da bas nemam puno dejtovanja a troa. ili se gleda film ili se dejtuje, tacka. doduse, u mom konzerva svetu, dejt je samo dok se muva.mada, kul, postoje neki filmovi koji mogu da se gledaju samo sa odredjenim ljudima, nevezano sa dejtovanjem.

Link to comment

Moj prvi dejt muvi je bio kad sam imala 12 godina. Ali nisam želela da idem da ga gledam.Evo razloga.Bila sam mnogo zaljubljena u tog dečaka. Nekih 5 godina ukupno. A znamo se sa mora. Imao je kuću gde je i moja. Od sedme godine sam samo za njega znala. Čak sam počela da nosim i gornji deo kupaćeg da bih izgledala starije. Nije me konstatovao do moje 12. godine, tj kad je on već imao 16.I onda smo nešto blejali svi na košarkaškom igralištu i on me je izveo da napravimo krug i seli smo na jedan bunar i nisam se ni okrenula već je njegov jezik bio u mojim ustima. Meni se to toliko zgadilo da sam se okrenula i pljunula. Tako pred njim. Posle sam bila očajna jer sam mislila da me nikad više neće pogledati. Medjutim, pozvao me da idemo u Dom Vojske dole na moru da gledamo Bejb! Hahaha, meni se to tada baš jako gledalo, ali sam bila u panici da ću morati ceo film da se ljubim s njim. I odgledali smo ga! Taman kao i fss. :D Nije Bejb za ljubljenje.

Link to comment

"Do koske" koji je do koske glup film, ne znam ni zasto se to gledalo uopste, doduse bioskop nije bio moja ideja. Dejt nije uspeo, sad koliko je film doprineo ne znam. :lolol:

Link to comment

Nije bas u pitanju date movie, vise preporuka koja je trebalo da posluzi u totalno suprotne svrhe:Nisam mogla da se otresem jednog lika, i posto sam shvatila da je pogledao dva-tri meni draga film za koje je cuo od mene u toku nekih prica, resih da mu uvalim Valhalla Rising kao nesto sto bi ga konacno oteralo. (Bilo je to neposredno posle gledanja filma, u tom trenutku sam znala samo jos dvoje ljudi pored mene kojima se film svideo a pride je ovaj covek bio malo ~osetljivije prirode, otud ideja).Kada ga je posle nekoliko meseci nasao i pogledao, dobila sam kratak mejl u kome je stajalo da mu nije dobro od filma, da u zivotu nije video toliko nasilja i da nije ocekivao da jedna "fina devojka" moze da uziva u tome (na to sam i ciljala), da bih onda kroz mesec dana dobila i pismo na dve+ A4 strane u kome je izanalizirao i izvelicao film i tokom kog je shvatio da mu je drago" sto moze da se na taj nacin poveze sa mnom". :cry: Kakav fail :isuse:

Link to comment

Film 4 sobe, februara 1996. u Domu sindikata. Jedna uspjesnica :)(Prvo sam mislio da je La haine, pa pomislih da je to onda najkul date movie svih vremena, ali nesto sam pomesao, nije, nego tek ovaj prosecni omnibusic).

Link to comment
Nije bas u pitanju date movie, vise preporuka koja je trebalo da posluzi u totalno suprotne svrhe:Nisam mogla da se otresem jednog lika, i posto sam shvatila da je pogledao dva-tri meni draga film za koje je cuo od mene u toku nekih prica, resih da mu uvalim Valhalla Rising kao nesto sto bi ga konacno oteralo. (Bilo je to neposredno posle gledanja filma, u tom trenutku sam znala samo jos dvoje ljudi pored mene kojima se film svideo a pride je ovaj covek bio malo ~osetljivije prirode, otud ideja).Kada ga je posle nekoliko meseci nasao i pogledao, dobila sam kratak mejl u kome je stajalo da mu nije dobro od filma, da u zivotu nije video toliko nasilja i da nije ocekivao da jedna "fina devojka" moze da uziva u tome (na to sam i ciljala), da bih onda kroz mesec dana dobila i pismo na dve+ A4 strane u kome je izanalizirao i izvelicao film i tokom kog je shvatio da mu je drago" sto moze da se na taj nacin poveze sa mnom". :cry: Kakav fail :isuse:
:lolol:Evo mog iskustva, koje sam već negde pripovedao, ko je čuo, nek prašća.Elem, najbolji frend i ja pozvali neke dve drugarice kod mene da gledamo film i jedemo neku indijsku salatu koju je on spremio (on se tad bio vratio iz Indije). Obojica smo nešto ranije odgledali Chasing Amy i otkinuli na njega preko svake mere, i u stvari smo hteli da im prikažemo to. Nažalost, u mom video klubu su imali samo jednu kopiju i te večeri je bila izdata. Bummer. Odlučim ja da uzmem nešto slično kao Chasing Amy, i uzmem Arakijev Splendor. I've made a huge mistake.Ko je gledao film zna da on zaista na nekom površnom nivou možda i liči na Chasing Amy - mladi ljudi otkrivaju neubičajenu seksualnost and hilarity ensues. Ali zapravo, tamo gde je kod Smita oslobađajući smeh, tamo je kod Arakija neki kemp, nelagoda, dekadencija, itd. Sve u svemu, devojke se prepadnu od filma, ko zna šta pomisle (valjda da se spremamo da im predložimo neki group sex, šta li), pokupe jakne odmah posle filma i na vrat na nos zbrišu. Nisu ni probale indijsku salatu. Pretpostavljam da su mislile da smo im turili neku drogu. Edited by Syme
Link to comment

Jao Syme, kakav sled dogadjaja, otvaram sad inbox i tamo newsletter sa nekog sajta naslovljen sa The 20 Essential Movies About Breaking Up ;D

Elem, najbolji frend i ja pozvali neke dve drugarice kod mene da gledamo film i jedemo neku indijsku salatu koju je on spremio (on se tad bio vratio iz Indije). Obojica smo nešto ranije odgledali Chasing Amy i otkinuli na njega preko svake mere, i u stvari smo hteli da im prikažemo to. Nažalost, u mom video klubu su imali samo jednu kopiju i te večeri je bila izdata. Bummer. Odlučim ja da uzmem nešto slično kao Chasing Amy, i uzmem Arakijev Splendor. I've made a huge mistake.Ko je gledao film zna da on zaista na nekom površnom nivou možda i liči na Chasing Amy - mladi ljudi otkrivaju neubičajenu seksualnost and hilarity ensues. Ali zapravo, tamo gde je kod Smita oslobađajući smeh, tamo je kod Arakija neki kemp, nelagoda, dekadencija, itd. Sve u svemu, devojke se prepadnu od filma, ko zna šta pomisle (valjda da se spremamo da im predložimo neki group sex, šta li), pokupe jakne odmah posle filma i na vrat na nos zbrišu. Nisu ni probale indijsku salatu. Pretpostavljam da su mislile da smo im turili neku drogu.
Ouch 0_banana00.gif haha
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...