Jump to content
IGNORED

Precenjeni filmovi/reditelji


Tsai

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    30

  • kobni zelaya

    15

  • Tsai

    14

  • Аврам Гојић

    13

Ruski kovčeg, naravno...Darabont, preterivanje, ali nije on zbog režije onako visoko na IMDB-u...Argo nije dobio Oskara za režiju, nije bio čak ni nominovan, pa mi izmiče šta hoćeš sa tim... Veći ti je zicer da pljuješ Emerihov Anonimus :D
Pa nije dobio za režiju, ali je dobio za najbolji film.Emeriha nisam gledao uopšte, niti jedan sekund.A zbog čega je Šošenk prvi na imdbu - nemam pojma, zaista, to mi je teška zagonetka.
Link to comment
drajv :fantom:
Ma to uopšte nije precenjen film, osim ovde na forumu. Kritika je uglavnom od njega napravila pitu, a neka ozbiljnija poseta publike je izostala. Jedino je precenjen u Kanu, ali nije ni prvi ni poslenji put.
Link to comment
Ma to uopšte nije precenjen film, osim ovde na forumu. Kritika je uglavnom od njega napravila pitu, a neka ozbiljnija poseta publike je izostala. Jedino je precenjen u Kanu, ali nije ni prvi ni poslenji put.
naravno da nije precenjen. pri tome je imao dobre kritike i kultni status koji zasluzuje. stavise, taj film je potcenjen na forumu. i malo ste vec dosadni osim sto ste primer kinotecke/ebertovske filmofilije-kao- bolesti.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

definitivno Tarkovski, miljenik FDU, a dosadan ubi boze.Orson Vels, pogotovo u "Touch of Evil", osrednji noar.ko jos...Kurosava. filmovi su mu danas negledljivi.

Link to comment
evo ja nisam taj film kilbijev primjer pa opet radosno usklikcem: drajv je precijenjen, drajv je precijenjen! linc je precijenjen.
morg, to je muska bolest. ko kod barouza.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...