Jump to content
IGNORED

Precenjeni filmovi/reditelji


Tsai

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    30

  • kobni zelaya

    15

  • Tsai

    14

  • Аврам Гојић

    13

Eto, odmah počinješ da sabotiraš sopstveni topic...
Zašto??I nije ovo moj topik. Ovakve teme su potpuno uobičajene po filmskim forumima, zar ne?Nisam nikakvu mudrost nakenjao, ovo je mogao da otvori bilo ko... Čisto me zanima kako ko razmišlja od vas.
Link to comment

Reditelj OI, naravno... Ali, on je jeftini profi i teško da spada u bombastičnu kategoriju tvog topica... Što bi bio precenjen, možda prereklamiran, ali to nije isto...

Link to comment
I nije ovo moj topik. Ovakve teme su potpuno uobičajene po filmskim forumima, zar ne?
Jesu, uobičajeno je... Ala, opljuni Nolana na IMDB i čekaj smešne reakcije...Opet, Nolan je jedan od boljih reditelja danas, upkos izostanku lepih filmova i naduvavanju koje ga uništava do malo izbora u hajci na njega...Mislim, ja sam davno Nolana i Finchera apostrofirao, ali Mračnom vitezu sam morao puknuti keca... I, bez uznošenja, nisu oni toliko veliki koliko su talentovani u datoj konkurenciji...
Link to comment
Pa kao.. jebeni oskar.Mada i to je diskutabilno koliko išta više znači
Više od Palme što hoćeš da ti kažem, pa verovatno si i u pravu... Mada, sviraš ovim konceptualnim putem nigde...
Link to comment

Ih.,..Finčer je bar dva nivoa iznad Nolana. Mnogo bolje radi sa glumcima i ima tu jako više mesa. Nolan postaje smešnjikav zaista ... sa svim tim megalomanskim projektima.

Link to comment
Ih.,..Finčer je bar dva nivoa iznad Nolana. Mnogo bolje radi sa glumcima i ima tu jako više mesa.Nolan postaje smešnjikav zaista ... sa svim tim megalomanskim projektima.
To je već jad i beda od replike...I, Fincher postaje smešnjikav sa svojim profesionalizmom i ispostavljanjem intencije za koju je plaćen...
You're supposed to have an idea of what it is you're trying to do, right? Aren't you being overpaid to have that? My job is to know what the fuck I want.
Realno, Alexander Payne ih je razbio obojicu karijerom do sada...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...