Jump to content
IGNORED

Posao


borris_

Recommended Posts

Uz odgovarajuci paket za samca koji hoce da ustedi zaradu verovatno nema bolje lokacije.Porez 0, troskovi konvergiraju ka 0 - hrana, mogucnosti za trosenje novca - shoping i hrana.Licno ne bih imao nista protiv, da imam priliku i da je ponuda zadovoljavajuca.Nisam gradjevinac nazalost.

Link to comment
......Zasto deset godina iskustva? U svijetu transporta (narocito vazi za zemlje srednjeg istoka i magreba) klijent zeli eksperte sa bijelom kosom jer njima najvise i vjeruje......
savrseni kandidatimrkonjic-i-velja-ilic.jpg
Link to comment
10 godina bas i ne mora podrazumevati belu kosu. Upises studije sa 18, zavrsis za 4 godine, nadjes posao odmah i imas 10 godina iskustva sa 32.
gradjevina je 5 godinased si sa 19 godina ako u vojsci nahebesi taman kad borris namesti oglas za podzemnu sacekaju te dva lepa hejtaali21,5bn usdprojektovanje cirka 400m usdnadzor 300m usdmozda je manje zato sto ima i odrzavanjeborisovoj firmi otprilike 10m+5m kao podizvodjacuda se useres od brojkida i bane pozavidi sto je zaokruzivao na 1mi nema sanse do 2018ako zavrsite istetoviram se i obojim kosu u drecavo zeleno na godinu dana Edited by fragand
Link to comment
gradjevina je 5 godinased si sa 19 godina ako u vojsci nahebes
To u Srbiji. U Australiji je 4. I nema vojske. I imas solidnu sansu kao gradjevinac da nadjes posao kao diplomac.
Link to comment

Nije ta cifra u pitanju. :)To sa bijelom kosom je naa interna sala jer imamo dosta "penzionera" koji nam dolaze iz SNCF-a i RATP-a (a oni su najtrazeniji).

Edited by borris_
Link to comment

cenim jedan ceo lot ste dobili, ali nema vas u spiskuznaci podizvodjaci :naughty:ako vam iskrsne problem na terenu javite se, ce sredimo, ponekad projektant place, ali ce sredimo evilsmile.gifnajvise sto sam ucestvovao je 2me, sad me ceka 6me na dve godine, ali vecinom kao solver :lala:a u australiji, imam arhitekticu i vojnikevojnici se ne brinu za pare, a arhitektica je otisla iz projektovanja na faks zbog paracenim da nije bas dobro

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...