Jump to content
IGNORED

Posao


borris_

Recommended Posts

  • 11 months later...

Dobismo novi ugovor u SA, Jeddah. Ako je neko zainteresovan, neka mi posalje CV na engleskom. Ja ga mogu proslijediti zainteresovanim osobama, pa mozda i upali.

Treba odprilike isti profil kao na prvoj stranici ovog topica (tada se niko se nije javio).

Link to comment
  • 3 months later...

Pozdrav ljudi, treba mi jedan savet - da li neko ima podatke koliko placaju strane firme u Srbiji, mislim pre svega na visoko kvalifikovane poslove, da li postoji neki zvanican podatak (ili bar ozbiljna referenca) o tome?

Link to comment

Pozdrav ljudi, treba mi jedan savet - da li neko ima podatke koliko placaju strane firme u Srbiji, mislim pre svega na visoko kvalifikovane poslove, da li postoji neki zvanican podatak (ili bar ozbiljna referenca) o tome?

 

uf, ovo je bas tesko. koja je struka u pitanju? koliko iskustva? koja pozicija?

 

ovako iz tvog opisa moze da bude od 1k do +5k eur mesecno.

Link to comment

pa napisao je visoko kvalifikovani poslovi, zato sam stavio hiljadu. naravno da to moze i nize, ali kapiram da mu to ionako nije opcija.

 

@berger

 

ovo sto si napisao bi moglo da ide od 300 do 2000 (max).

 

kad smo vec kod toga, u caletovoj firmi koja se bavi odrzavanjem/remontom velikih masina prosek godina je 60. plate su za nase uslove sasvim korektne, ali niko mladji nece da radi. hteli bi da sede u kancelariji, nece niko da ide na teren.

Edited by nenad
Link to comment

mali nadovez:

 

strani poslodavac nudi ugovor koji je vezan za izgradnju objekta ili nekog projekta koji je ograničen vremenskim rokom i to plaća osetno više nego što može da se dobije kod domaćeg poslodavca (privatnika naravno) kad se radi na "neodređeno"

ako posao nije vezan datumom završetka obično nudi ugovore na godinu dana pa obnavlja, tu nešto manje plaća

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...