Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

ma kul, ja u poslednje vreme vrtim RTL i MOP (stoje mi diskovi u autu), i nisam ni ja slušao dugo taj crni. ali mogao bih baš. a justice nikad nisam skapirao, slušao sam ga vrlo malo, i nije mi legao uopšte.

Link to comment
  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Dark side of the moon je užasno bitan za dalji razvoj muzike, Wall i nije toliko.
Wall je vise bio bitan Watersu i za sam dalji tok benda. Velikim delom licna prica koja je shvacena bolje dosta kasnije.Mrzim precenjeno seratorstvo o najprecenjenijim albumima. Valjda pomaze ljudima da se osecaju boljim od drugih.
Link to comment
Mrzim precenjeno seratorstvo o najprecenjenijim albumima. Valjda pomaze ljudima da se osecaju boljim od drugih.
Hm, dosad je uglavnom sve receno bilo iznad struka.
Link to comment

Ne razumem te, ali, da malo pojasnim, fascinantno mi je sto se na svakom cosku na netu prica o "precenjenim albumima". Pa ako su vec precenjeni i ne zasluzuju prideve koje nose, zasto se ljudi onda ne bave necim drugim, boljim i uzvisenijim? Nejasno mi je trosenje energije na jos jedno pljuvanje xy albuma..

Link to comment
Nejasno mi je trosenje energije na jos jedno pljuvanje xy albuma..
I meni je nejasno, ali zato upravo i naglasavam da dosad nije bilo pljuvanja. Ljudi su uglavnom argumentovano diskutovali, osim Kirica, koji je punker po profesiji, pa se ponasa kako se od njega ocekuje. :)
Link to comment

zato što ljudi nailaze stalno na liste najboljih albuma, na kojima ima puno toga što se njima ne sviđa, ili ne razumeju, pa se poneko i zapita da li to s njim nešto nije u redu kad ne prepoznaje kvalitet koji mu se nudi. pa onda se javi neko ko proba da mu objasni, i tako... no big deal. meni je fascinantno kako je drugima fascinantno što se na svakom ćošku....

Link to comment
Wall je vise bio bitan Watersu i za sam dalji tok benda. Velikim delom licna prica koja je shvacena bolje dosta kasnije.Mrzim precenjeno seratorstvo o najprecenjenijim albumima. Valjda pomaze ljudima da se osecaju boljim od drugih.
Toliko je je doprineo daljem toku benda, da je bolje da se ritualno samospalio na bini.Final cut je užasno loš i kenjkav, mahom restlovi sa Wall-a, a ova dva bez Watersa su bolja, ali nedostaje ta firerovska snaga matorog naciste.I čemu ova donja rečenica? Potpuno smo normalno kuckali ...
Link to comment
Wall je vise bio bitan Watersu i za sam dalji tok benda. Velikim delom licna prica koja je shvacena bolje dosta kasnije.Mrzim precenjeno seratorstvo o najprecenjenijim albumima. Valjda pomaze ljudima da se osecaju boljim od drugih.
Ma ja sam debil koji to verovatno nije ukapirao. Ja obožavam PF iz njihove Baretove faze, kao i onaj iz Gilmorove (kad zapravo zvuče kao metal bend :)), ali tu Votersovu fazu nisam nikad kontao. Opasno sam se naložio na njih kad sam slušao Delicate Sound of Thunder, i onda sam kupio DSM i bio mi - pih. Kam gi distorzije, grmljavina i to? :)
Link to comment

Beret je otac nacije :)Meni je najdraža njegova faza + Ummagumma i Saucerful of secrets.Od kasnije faze, Animals bez premca. Iako je se već tu oseća previše Watersa a premalo ostalih, ali na saaamoj ivici je ... i mnogo je dobro

Edited by Tsai
Link to comment
I meni je nejasno, ali zato upravo i naglasavam da dosad nije bilo pljuvanja. Ljudi su uglavnom argumentovano diskutovali, osim Kirica, koji je punker po profesiji, pa se ponasa kako se od njega ocekuje. :)
Nisam zapravo htela da kritikujem vasu diskusiju koja je vise nego uljudna nego - zbilja precesto nailazim na tekstove i diskusije ovog tipa pa mi se vec malo prevrne stomak kad vidim takav naslov. I sto je najgore, imam utisak da svi samo prepisuju, pogotovo kad su DSotM i Sgt.Pepper u pitanju. Skoro je negde izasla 153. lista i pogodila sam sve albume koje ce spomenuti (a neke nisam ni slusala valjano)//Malo me jos nervira kako te liste uticu na one koji nisu nista od toga ni culi, jer iz iskustva sa nekim klincima znam da onda ni ne zele da ih slusaju
Link to comment
zato što ljudi nailaze stalno na liste najboljih albuma
+1Koliko se secam tema o najboljim albumima, skoro nikad nije bilo diskusije. Samo liste. Ovo je zanimljivije. Recimo, kad bi se pojavio neko da kaze da je Joy Division - Unkown Pleasures (ili Closer) precenjen, sigurno da bi (posto mi neko prinese malo slatkog i hladnu vodu da se oporavim) to dovelo do razmene veceg broja postova (nadam se bez konkluzije na Ban Logu).
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...