Jump to content
IGNORED

Najgori albumi koje ste ikad kupili/slušali


Turnbull

Recommended Posts

Mnogo gore je ono sa Metallicom sto je radio. To sam, recimo, obrisao posle jednog polovicnog slusanja.Inace, New York ima odlicnih pesama (i tu mu i tekstovi zakivaju... Samo sto je smislio "Statue of Bigotry" umesto "Statue of Liberty", vredno je nobelove nagrade za knjizevnost, ili neceg).

Link to comment

prvi, Berlin i New York su dobri albumi, ima masa izmedju (i posle) koje ne mogu da svarim.a meni je ono sa Metallicom dobro provokativno. nikad ne bih kupio/slusao cesto, ali sam jednom preslusao i drago mi je da je to uradio.

Link to comment
a meni je ono sa Metallicom dobro provokativno. nikad ne bih kupio/slusao cesto, ali sam jednom preslusao i drago mi je da je to uradio.
Sad cu morati jos jednom da ga slusam...
Link to comment
slusao sam Lulu mesec dana sa velikim zadovoljstvom...
Isto. Ne znam zašto ljudi hejtuju taj album. Meni je tekao kao ladna voda, prosto je jako slušljiv. Štaviše, Metalika odavno nije zvučala onako dobro, a Lu već standardno razbija.Edit: 2 IndyAli to je jedan od onih albuma koji zahteva da se presluša par puta da uđeš u priču, i to ne na parče, nego izjedna, pošto stvarno funckioniše kao celina. Edited by Syme
Link to comment
Ali to je jedan od onih albuma koji zahteva da se presluša par puta da uđeš u priču, i to ne na parče, nego izjedna, pošto stvarno funckioniše kao celina.
Evo, slusam... i nije neslusljiv ... nalazim i negativne i pozitivne reakcije, kao i reakcije Loua i Metallcanaca na reakcije, krajnje zabavnim
Link to comment
Evo, slusam... i nije neslusljiv ... nalazim i negativne i pozitivne reakcije, kao i reakcije Loua i Metallcanaca na reakcije, krajnje zabavnim
to je bila i moja prva reakcija, a onda su me stvari Pumping Blood i Mistress Dread potpuno kupile.reakcije su divne, da, kao da citas dobar triler :lol:
Link to comment

Mislim da je St Anger album koji je namerno smišljen da izazove anger :)Inače, i ja sam ga mrzeo kad je izašao, a posle sam mu se vratio par godina kasnije kao stariji i ogorčeniji čovek, i lego mi je ko kec na (tri)deset. To je u stvari regret-core samo takav. Mani pubertetske bijesove, ovo je prava stvar.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...