Jump to content
IGNORED

NHL 2013/14.


Lrd

Recommended Posts

Konacno krenula sezona. :wub:Odlicno prvo vece. Rezultati:Montreal-Toronto 3-4Chicago-Washington 6-4Edmonton-Winnipeg 4-5Dinamican mec u Montrealu, gde su golmani dominirali na pocetku meca. J. van Riemsdyk daje gol u 5 na 3 situaciji, da bi Eller i Gallagher okrenuli. Utakmicu je cini se prelomio SH gol Bozaka. Blackhawksi nastavljaju gde su stali. Kada odbrana zakaze(sto je prosle sezone bio redak slucaj), napad je tu da pokrije. Ovechkin 1G i 1A, Grabovski 3G(2 PP) za goste. Saad 1G i 2A, Hossa 1G i 1A za Chicago. Capitalsi cetiri puta stizali vodjstvo domace ekipe. Na 5-4 su imali 5 na 3 PP, ali nije bilo realizacije, te je EN gol resio mec. Na kraju mec, gde su Oilersi imali naizgled cistu situaciju, sredinom drugog perioda(4-2), ali Jetsi dolaze do pobede, u zavrsnih 9 minuta. Kod domaceg tima ravnomerno rasporedjeni poeni, Hemsky 1G i 1A. Za Jetse, Frolik 2G, Trouba 1G i 1A, Byfuglien 3A.Detroitu ovo odgovara jer su troskovi putovanja drasticno smanjeni.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    118

  • Miljenko

    60

  • Prospero

    55

  • stoutspectacledbold-head

    38

ma manje vise troskovi putovanja, oni su imali veliki problem sa bednom gledanoscu utakmica koje su igrali na zapadnoj obali. niko od domace publike nije hteo da gleda Detroit kad zapocne utakmicu u utorak u 10 uvece po lokalnom vremenu u San Hozeu ili Vankuveru...

Link to comment

Ovo je moglo da se desi bilo kada tokom meca. Pad je bio nezgodan, no sva sreca nije bilo tezih posledica. Meni je nezamislivo izbacivanje tuca iz hokeja, to je jednostavno deo igre. Nacin da se odgovori na neku protivnicku grubost, odnosno podigne poljuljani moral ekipe i publike.

Link to comment

meni je sasvim zamisliv hokej bez tucnjave. sta fali plejof hokeju, ili hokeju koji cemo gledati na Olimpijadi? tu nema tabanja. to je jednostavno jedan arhaican element igre koji treba ukinuti. i u fudbalu ce uvek biti kostolomaca koji ce da ciljaju kolena protivnickih zvezda, pa se nekako prezivljava bez pesnicenja u znak odmazde.i sam sam dugo zagovarao ove razloge u prilog tucama koje ti navodis, ali 2011. posle smrti Bugimena, Belaka i Ripiena, definitivno sam shvatio da--u vreme kad znamo ono sto znamo o posledicama potresa mozga i slicnih ucestalih fizickih trauma--taj sustinski bespotreban faktor rizika treba izbaciti iz igre.

Link to comment
Sidney Crosby gets point No. 666 - against the Devils
acastop mora da sazna za ovo. njegov tviter fid vapi za ovakvom informacijom.Inace, Fleury :Hail:i novi ljubimac publike u TD Gardenu:http://youtu.be/WvzlSW2K8TM
Link to comment

Iggy :Hail:U pravu ekipu je dosao da konacno uzme Stenlija. Sa Lucetom u tandemu bice sjajan.. Go Bruins Go!Inace, ako onaj kreten sa Arene bude prenosio sve utakmice, moracu da gledam na mute. Neverovatno je koja kolicina gluposti izlazi iz tog coveka, plus sto se strasno frlja sa nazivima igraca i timova. Jebote, Strajnicu da daju da prenosi, pa bi imao veci procenat pogodjenih imena.

Link to comment

Uvek sam mrzeo nase meceve protiv Devilsa. Defanzivni protivnik, koji je uvek nezgodan kada povede prvi. Nocas smo dali dva brza gola i iskontrolisali mec do kraja.Fleury odlican. Bez glupih iskljucenja.Ja se ne secam, kada sam poslednji put gledao sa nasim komentatorom. Ovo gledanje preko strimova mi je zadovoljavajuce. Nema gasenja, kao kod fudbalskih, odnosno NFL meceva.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...