Jump to content
IGNORED

komentari na vesti


hattori

Recommended Posts

komentar na b92 vest o porodicnom nasilju:

Dosta sinova imaju ocevu narav, ocev kod, da se tako izrazim, mi majke kad smo mlade dobijemo dete (a to sam cula od mnogih zenica) samo komentari tipa, jao lici na mene, na mog brata, uopste "majkin sin" ali nije to bas tako. Kad bi DNK mogla da pokaze koliko procenata ocevog a koliko majcinog ima u sinovima, mi bi se jako iznenadile. Jednom davno jedna baka u Vojvodini mi rece "kako je dete ova zemlja plodna, vek sam ovde provela, al dzaba ako joj ne valja seme..."(dubravka, 30. avgust 2013 10:12)
kad bi to samo moglo...
Link to comment

ne umem da kopipejstujem s fona a citam neki clanak koji govori o tome kak su ameri smartfortwo proglasili za auto od kojeg se najvise stide. komentarise neki kralj: naucnici su ustanovili da je smart najbezbedniji auto. u njemu moze da pogine samo dvoje ljudi :lolol:

Link to comment

Горан Милетић: "Београд прајд" биће одржан од 20. до 29. септембра

петак, 30 август 2013 16:04StojanVatikan podstiče: 1.) Feminizam 2.) Homoseksualnost 3.) Pedofiliju itd..., EU pod čizmom Vatikana , kao stari Rim, širi rasnu, etničku, seksualnu i svaku drugu dekadenciju, do konačne propasti.. Da li Srbija može izbeći sudbinu civilizacijskog kontejnera, prepunog ovakve truleži?! Mi moramo …...... kaparisane plaćenike pseudo elitu i postaviti kralja.
Tek sad razumem perfidni vatikanski plan za promociju feminizma putem zabrane abortusa...
Link to comment
http://www.b92.net/zivot/antitabu.php?yyyy=2013&mm=09&dd=03&nav_id=749348
Gle čuda, podržao Los Anđeles... Apsolutno ne branim nikome da živi onako kako se oseća i kako želi i osuđujem ljude koji takve sputavaju u tome, ali sve te homoseksualnosti, heteroseksualnosti i poremećaji hormona se dešavaju zbog GMO hrane i produkata iz laboratorija sa određenih prostora, a određenim ljudima takvo stanje odgovara, jer im je u interesu da razore porodice, da puste jednoj naciji gluposti o drugoj, pa tako, kada komunikacije i sloge ne bude uopšte bilo, mogu na miru da manipulišu svima... :((Maja, 3. septembar 2013 22:01)
  • Nemam bas nista protiv Gorana - Goce, ali mi je malo zasmetao eufemizam njenog zanimanja: "seksualna radnica". Znam da se jedan krug ljudi vec duze vreme trudi da nam nametne taj izraz po sistemu:videla zaba konja da se potkiva pa i ona digla nogu. Voleo bih da znam i da nam objasni, ona ili njeni promoteri: kako je izabrala to zanimanje, kako radi, koliko zaradjuje, placa li porez, doprinose, a posto mislim da je to zanimanje ilegalno, da li je u redu da je neki savesni gradjanin koji postuje zakone ove nase zemlje prijavi zbog toga ili treba da zakone postujemo selektivno? (Branko Radovanovic, 3. septembar 2013 22:50) # Link komentara Preporučujem (+18) Ne preporučujem (-7) Šta je ovo

Link to comment

sa tvitera je, ali ajde neka ide ovde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...