Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Oбновио сам прошлогодишњи класик, претпостављам да Тими неће обновити тај Б тим тако да неће ни ући у ту лигу.Код за овогодишњи х2х је

40365-12429.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ајмо, људи, само нас је шест пријављено у лигу. Проверите да нисте грешком први тим уписали и овде.Код за овогодишњи Драфт х2х је

40365-12429

Увече, после Комјунити шилда бирамо 6 играча, или 5 ако се пријави још који менаџер. Пошаљите ПМ-ове драгим колегама из великих лига са којима се дружите, можда некога наговорите.Бобе, Семе, потврдите учешће у драфту 11. августа!1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 232. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 233. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 234. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 235. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 238. Dja djedje (John Coltrane) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 23_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребe од 21 до 23.

Link to comment

ФК Кичмедисциплина* Peri, opepeli se! Perry Heslop Dja Djedje Milan D Miljkovic Pantelia mrziNoric Sloba Zabunovic PPT Sam Spade Cuvari Tradicije II Dragan Zoric SAMCRO Utd Dusan D Ово је тренутна листа тимова у х2х лиги. Да би у њу ушли није довољно да обновите тим већ морате за њу да се пријавите уз помоћ кода који сам постовао. х2х лиге нису могле да се обнављају, отуд ова ситна заврзлама.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...