Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Kuku! Citam sad proslosezonski topik i vidim da je tamo bilo 8 krugova drafta... U tom slucaju, VazTe jos ispada premija, koji ce otici tamo negde pred kraj 6og kruga :(Sto se datuma tice, odrediti sto pre, da se zna. Recimo, jedan (ili dva) dan od nedelje 11. avgusta, do petka 16. avgusta.

Link to comment

Мислим да је одличан предлог да се бира на дан Комјунити шилда, 11. августа. Када се заврши утакмица, опалимо пола драфта у следећих сат, два и онда остале кругове драфта имамо након краја прелазног рока.Што се броја кругова тиче, сложићемо се да је 80 (8 пута 10) играча за први круг много. Због тога предлажем да број играча које узимамо у првом кругу буде око 60. Ако се сложите то нам омогућава и да одредимо колико кругова драфта има јер гађамо између 55 и 65 играча:Ако нас је 10, онда има 6 кругова (60 играча)Ако нас је 11, онда има 5 кругова (55 играча)Ако нас је 12, онда има 5 кругова (60 играча)Ако нас је 13, онда има 5 кругова (65 играча)Ако нас је 14, онда има 4 круга (56 играча)Ако нас је 15, онда има 4 круга (60 играча)Ако нас је 16, онда има 4 круга (64 играча) Уколико се неким чудом пријави више од 17 играча, онда предлажем да без обзира на број пријављених имамо три круга драфта.'Ајде опет упишите у табелу да ли вам одговара да драфт буде одмах након одигравања Комјунити шилда 11. августа. Ако вам не одговара, напишите други датум иза имена.1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca)4. Pantelia mrziNoric (Pantelia)5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth)8. Dja djedje (John Coltrane)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Комјунити шилд драфтИмам утисак се много брже и успешније договарамо него прошле године :)

Link to comment

Једанаести је недеља. Дакле...1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Комјунити шилд драфт4. Pantelia mrziNoric (Pantelia)5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth)8. Dja djedje (John Coltrane)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Комјунити шилд драфт

Link to comment

Moze da se desi da i ja ne budem tu, pa bih ja mozda opet prijavljivao igrace preko Zokija kao prosle godine, ako dozvoljavate. U tom slucaju:1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Комјунити шилд драфт4. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Комјунити шилд драфт5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth)8. Dja djedje (John Coltrane)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Комјунити шилд драфт

Link to comment

Podrzavam mocino zdrebe, tj 11. avgust. Bicu tu, bilo od kuce, bilo preko telefona. Ne razumem bas onu ideju o dvodelnom draftu. Prelazni rok u Engleskoj se zavrsava 31. avgusta, sto znaci da bi se odigralo 3 kola do okoncanja drafta. Sta ako neki igrac potpise 20.8.? Hoce li biti dozvoljeno ubacivanje takvih igraca u tim za tih par kola, pa ih posle izbacujemo, ili bi postojala zabrana za bilo kakve kupovine? Sto se mene tice, bolje je da se kompletan draft okonca pre pocetka sezone, pa ako neko dodje posle - slobodan je za sve (do zime). Takodje, ako je neko siguran da nece biti tu na dogovoreni datum, nek napravi realistican spisak zeljenih igraca (u zavisnosti od pikova kojima raspolaze), pa nek ostavi nekome da bira umesto njega. Sta bude raspolozivo sa spiska, neka se uzima.Sent from my Nexus 4

Link to comment

Дводелни драфт би функционисао тако што би 11. августа изабрали пола драфт играча, а другу половину би бирали након краја прелазног рока и након враћања са одмора и летовања - негде до 13. септембра (од 1. до 14. траје пауза у Премијер лиги и играју се међународне утакмице).У другом кругу драфта би искористили Дивљу карту како би убацили без пенала новодрафтоване, а том прилико би из својих тимова избацили и све играче које су други менаџери драфтовали. Значи, исто као зимски драфт прошле године.Друга варијанта је да се у том евентуалном другом кругу омогући исправљање једне грешке из првог круга, па ко жели да учествује у другом кругу нека избаци једног играча од драфтованих у првом кругу и нека га замени новим, а ко је задовољан избором у првом не мора ништа да мења. Мени је сада када сам написао ова варијанта готивнија него опет да се на силу сви јуримо у септембру, нарочито ако се још људи пријави. 1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе4. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth)8. Dja djedje (John Coltrane)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребеедит: наравно да играчи могу да се бирају преко ортака

Edited by Праслин
Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе2. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе3. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе4. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе8. Dja djedje (John Coltrane)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребeUpisan i zoki82.

Link to comment
...
Okok, vidim na sta mislis. Meni je iskreno sve jedno sto se tice podele drafta, jedino bih predlozio da ne bude pola/pola, vec da drugi krug drafta ima jedno, maksimalno dva kola.
Link to comment
Једанаести је недеља. Дакле...
Tako je, nesto sam ja permutovao. Medjutim problem je sto se u nedelju vracam s nekog puta i postoji verovatnoca da tek uvece stignem kuci. Ako postoji mogucnost da se to prolongira bar do 20-21h bio bih zahvalan (posto se Shield zavrsava pretpostavljam u 17-18h). Jos cu videti za detalje pa kukati tamo negde pred taj vikend :blush:Inace ideju o dvodelnom draftu podrzavam. Prvi deo minimum 3 kruga, ili sto rece nbg ostaviti max 2 kruga za septembar i to je to (naravno zavisi sve koliko cemo ukupno krugova furati). Edited by ducca
Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе2. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе3. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе4. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе8. Dja djedje (John Coltrane) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребeJa sam na moru do 15. :frust: tako da se nadam obecanom wi-fi u apartmanu i FPL mob aplikaciji.Takodje bi mi odgovarali vecernji sati (ono posle plaze a pre grada :) ) ili bih zaduzio nekog da prijavi umesto mene igraca.

Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 232. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 233. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 234. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 235. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 238. Dja djedje (John Coltrane) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 23_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребe од 21 до 23

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...