Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

O cemu pricate vi? Meni se nije obnovila nikakva klasik liga, a bio sam u obe - onoj praiskonskoj rosbaherovoj i novoosnovanoj. Automatski mi se obnovila samo FFS liga.Prasline, ako ne uspemo da pronadjemo 10. clana druzine, zovi onog tvog ubiparipa, iz cempionsipa. Ili da smuvamo malkina, dok jos ne zna sta ga je snasloSent from my Nexus 4

Link to comment

Извол'те, млади господине:

40365-12335

Prasline, ako ne uspemo da pronadjemo 10. clana druzine, zovi onog tvog ubiparipa, iz cempionsipa.
Већ сам га наговарао прошле године, није хтео. Откад сам га навукао на фантази концентрише се на један тим и битно му је да буде испред мене у класику, што му већ редовно успева. :isuse: Пробаћу поново, можда му Драфт стварно растури концентрацију. :wicked:
Link to comment

Ima jos dosta vremena, ali ako ne uspemo da navucemo jos neku budalu, predlazem da se kao 10. clan druzine ubaci tim u koji cemo staviti igrace po nahodjenju, nakon drafta (gde nece ucestvovati, jel da). Dakle postavi se ekipa, odaberu kapiten i vajs, i ne dira se nista do januara. U septembarskom krugu drafta, drugi timovi ne bi mogli da biraju igrace iz tog tima. Nekako mi je to bolje nego da se igra protiv e.v.ridja. Ili vec neka varijacija te ideje.Ali, kao sto rekoh, ima jos dve nedelje...

Edited by nbg4ever
Link to comment

Evo, ulazim ja. Procitacu ceo topik danas-sutra da skontam pravila i napraviti jos jedan tim, pa upadam.Edit: Skontala sam da treba ovo da ubacim:1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 232. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 233. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 234. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 235. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 238. Dja djedje (John Coltrane) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 239. Misirke (Naa)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребe од 21 до 23Ako ovo Mocino zdrebe znaci da je se glasa da li je tad zreb, onda je OK sto se mene tice.

Edited by Naa
Link to comment

Usla sam u obe lige.1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 232. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 233. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 234. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 235. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 238. Dja djedje (John Coltrane) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 239. Tolaa™ United (Naa) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 23_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребe од 21 до 23

Link to comment

Добродошла! Баш ми је драго што си пристала да нам се придружиш, видећеш већ колико је забавна ова лига.Ако се којим случајем још неко накани - има места за све.Што се Моћиног ждребета тиче, јесте, то значи да је тада бирање играча. 1. Peri, opepeli se! (nbg4ever) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 232. Cuvari Tradicije II (Zoki82) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 233. SAMCRO Utd (ducca) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 234. Pantelia mrziNoric (Pantelia) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 235. The Ruxins (bob loblaw) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 236. PPT (Sam Spade) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 237. Tractor drivers (Behemoth) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 238. Dja djedje (John Coltrane) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 239. Misirke (Naa) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребе од 21 до 2310. ФК Кичмедисциплина* (Праслин) 11. август Моћино комјунити шилд драфт ждребe од 21 до 23 Сви су потврдили, распоред бирања имамо на прошлим странама, ако нас остане оволико бирамо по 5 играча.Могуће је да ће трајати и дуже од ова два сата, а можа и не, видећемо већ. Битно је да сви будемо у то време крај компа, а ако неко није - да да списак ортаку који ће у његово име да бира.Распоред бирања је у спојлеру, прва три кола су одређена још у првом посту на топику, а ја сада предлажем да 4. коло бирања иде од 1. до 10. а последње коло од 10. до 1. менаџера.

1. менаџер изабере свог 1. играча 2. менаџер изабере свог 1. играча3. менаџер изабере свог 1. играча4. менаџер изабере свог 1. играча 5. менаџер изабере свог 1. играча6. менаџер изабере свог 1. играча7. менаџер изабере свог 1. играча 8. менаџер изабере свог 1. играча9. менаџер изабере свог 1. играча10. менаџер изабере свог 1. играча10. менаџер изабере свог 2. играча 9. менаџер изабере свог 2. играча8. менаџер изабере свог 2. играча7. менаџер изабере свог 2. играча 6. менаџер изабере свог 2. играча5. менаџер изабере свог 2. играча4. менаџер изабере свог 2. играча 3. менаџер изабере свог 2. играча2. менаџер изабере свог 2. играча1. менаџер изабере свог 2. играча10. менаџер изабере свог 3. играча 9. менаџер изабере свог 3. играча8. менаџер изабере свог 3. играча7. менаџер изабере свог 3. играча 6. менаџер изабере свог 3. играча5. менаџер изабере свог 3. играча4. менаџер изабере свог 3. играча 3. менаџер изабере свог 3. играча2. менаџер изабере свог 3. играча1. менаџер изабере свог 3. играча1. менаџер изабере свог 4. играча 2. менаџер изабере свог 4. играча3. менаџер изабере свог 4. играча4. менаџер изабере свог 4. играча 5. менаџер изабере свог 4. играча6. менаџер изабере свог 4. играча7. менаџер изабере свог 4. играча 8. менаџер изабере свог 4. играча9. менаџер изабере свог 4. играча10. менаџер изабере свог 4. играча10. менаџер изабере свог 5. играча 9. менаџер изабере свог 5. играча8. менаџер изабере свог 5. играча7. менаџер изабере свог 5. играча 6. менаџер изабере свог 5. играча5. менаџер изабере свог 5. играча4. менаџер изабере свог 5. играча 3. менаџер изабере свог 5. играча2. менаџер изабере свог 5. играча1. менаџер изабере свог 5. играча

Link to comment

Meni bi bilo logicnije 1-10, 10-1, 1-10, 10-1 i tako naizmenicno, ne kapiram zasto bi 2. i 3. kolo isli od 10. ka 1. uzastopno. Takodje, mislim da bi bilo lepo da Toli kao spasiocu lige i rookiju poklonimo neki lepsi pick od 9, kao znak dobrodislice.

Edited by ducca
Link to comment

Ако идемо 1-10, 10-1, 1-10, 10-1, 1-10 онда први на листи уз то што је први у целом драфту има и укупно 3 прва пика у 5 кругова. Распоредом 1-10, 10-1, 10-1, 1-10, 10-1 бар мало доводимо у равнотежу предност коју први добија бирањем Ван Персија :)Подсетио бих те и да је прошле године (имаш све то у спојлеру) распоред бирања био идентичан овоме који сам сада предложио .

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...