Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

За пар сати и званично креће нова сезона Фантазија, време је да се отвара и топик за Драфт фантази.Сви заинтересовани за Драфт лигу су добродошли да се пријаве. Правила су мање-више договорена прошле године, фајн тјунинг радимо када будемо видели колико менаџера се пријавило да учествује ове године (што више менаџера, то мање играча бирамо, и обрнуто).Ко није играо прошле године, кратка упутства: игра се другим тимом (који не учествује у Пппремијеру или Чемпионшипппу), сваки менаџер на драфту бира по неколико играча који остају у његовом тиму док их не замени (1 за 1) за неког другог драфтованог играча (прошле године се то ниједном није догодило) или док их не избаци за шта има прилику у другом драфту на крају зимског прелазног рока. У том другом драфту се узима још неколико играча за које важе иста правила као за први сет драфтованих. Једном када изаберете играча, закуцани сте са њим: други менаџери не могу да га узимају, али ни ви не можете да га избаците из тима ако се повреди (може да седи на клупи, али не може да се скроз избаци из тима).Што се редоследа бирања играча тиче и ту ћемо као прошле године: бирамо оним редом којим се запљунемо на топик.Наравно, као прошлогодишњи шампион ја бирам последњи, што није превише грозно јер даље бирање иде по принципу наведеном у спојлеру, па се тимови ипак некако уједначе по квалитету. Надам се.

1. менаџер изабере свог 1. играча 2. менаџер изабере свог 1. играча3. менаџер изабере свог 1. играча4. менаџер изабере свог 1. играча 5. менаџер изабере свог 1. играча6. менаџер изабере свог 1. играча7. менаџер изабере свог 1. играча 8. менаџер изабере свог 1. играча9. менаџер изабере свог 1. играча10. менаџер изабере свог 1. играча10. менаџер изабере свог 2. играча 9. менаџер изабере свог 2. играча8. менаџер изабере свог 2. играча7. менаџер изабере свог 2. играча 6. менаџер изабере свог 2. играча5. менаџер изабере свог 2. играча4. менаџер изабере свог 2. играча 3. менаџер изабере свог 2. играча2. менаџер изабере свог 2. играча1. менаџер изабере свог 2. играча10. менаџер изабере свог 3. играча 9. менаџер изабере свог 3. играча8. менаџер изабере свог 3. играча7. менаџер изабере свог 3. играча 6. менаџер изабере свог 3. играча5. менаџер изабере свог 3. играча4. менаџер изабере свог 3. играча 3. менаџер изабере свог 3. играча2. менаџер изабере свог 3. играча1. менаџер изабере свог 3. играча

Уписујте се на списак редом којим се пријављујете и молим вас упишите и редни број - ја код себе нисам могао ништа да напишем јер не знам колико ће нас бити, а после тога име клуба као и своје име како бих знао коме да пошаљем ПМ са шифром лиге када је направим.Сви су добродошли, није битна активност или неактивност, само је важно да будете ту на драфту: чак и ако немате времена баш сваке недеље да правите измене на одређени начин доприносите интересантности лиге тиме што заузимате одређени број играча и блокирате их другим менаџерима.Ко има питања нека их постави, ко има предлоге нека их изнесе. Срећно!-. ФК Кичмедисциплина (Праслин)

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Gde si cuo da krece za par sati, leba ti?U svakom slucaju, tu sam!_. ФК Кичмедисциплина (Праслин)1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)

Edited by nbg4ever
Link to comment

Брате енбиџи, ја сам мислио да се нико не пржи више од мене на фантази, али морам да ревидирам своје ставове. "Пар сати" је стилска фигура, значи баш ће брзо, као што су најавили на твитеру а ти пренео на главни Фантази стејџ. :) Уз то, пре званичног старта пуштају цене појединих играча на твитер, па онда излази и комплетан ценовника, а тек онда стартује сајт. Пошто све то ваља угурати у следећих 7 дана, капирам да смо заиста близу тог првог корака.Имаш ли предлог када да одржимо први круг драфта? Да ли да драфт траје више дана или да цео одржимо истог дана, као зимски прошле године?1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)

Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)Da se zapljunem , stižem sa morskih priprema za 10 dana spreman za nove Fantasy izazove :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Tu sam.1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II3. SAMCRO Utd4. Pantelia mrziNoric_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)I dajte zvanicni twitter da zapratim

Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II3. SAMCRO Utd4. Pantelia mrziNoric5. The Ruxins_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)Nego prasline ko je dobio na kraju klasik, ja ne znam ni da li sam ulazio da proverim? Vidim da se ti proglašavaš šampionom, a nije valjda zbog onog nebitnijeg takmičenja...jel sam barem drugi bio?

Link to comment

Званични твитер је онај лигашки, тамо јављају и за фантази https://twitter.com/premierleagueБобе, нисам се ја прогласио победником у х2х прошле године већ су ме победником учинила правила прописана од стране ФА Енглеске где се за победу добија 3 а за нерешено 1 бод. :0.6: За класик немам појма, то ме не занима. Ако си којим случајем на неком бржем интернету од овог мог који се вуче преко мобилног, молим те провери на званичном сајту ако уопште шљака тренутно.1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca)4. Pantelia mrziNoric (Pantelia)5. The Ruxins (bob loblaw)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)Иначе, најављују ове године и неки Ултимејт, где се за 25 играча даје 160 милиона. 'Ладно ће да буде да имају неку варијанту нашег драфта :)

Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca)4. Pantelia mrziNoric (Pantelia)5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)Ja sam ovde samo da pravim gužvu.

Link to comment

Vidi, ladno može da se proveri i dalje...Evo tabele da ostane zabeleženo ko je pravi prvi šampion naše male draft lige, a ko se loži na ove igre za decu što podrazumevaju više sreće no pameti. -_-

tabela.png

Edited by bob loblaw
Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca)4. Pantelia mrziNoric (Pantelia)5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)Prijavljen.

Link to comment

1. Peri, opepeli se! (nbg4ever)2. Cuvari Tradicije II (Zoki82)3. SAMCRO Utd (ducca)4. Pantelia mrziNoric (Pantelia)5. The Ruxins (bob loblaw)6. PPT (Sam Spade)7. Tractor drivers (Behemoth)8. Dja djedje (John Coltrane)_. ФК Кичмедисциплина* (Праслин)Nadam se uspeshniji nego prosle sezone

Link to comment

Hoce li broj krugova drafta biti fiksan, ili ce se prilagoditi broju ucesnika? Ono, 10 timova - 5 krugova; 12 timova - 4 kruga. Ako bude vise od 50 pikova, na kraju cemo birati Ratlidza, VazTea i Korena :DSto ne mora nuzno da bude i lose... -_-Sent from my Nexus 4

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...