Jump to content
IGNORED

Novo ime Starog savskog mosta


Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • zzzzz

    19

  • manitu

    11

  • Grazia

    5

  • Hamlet Strašni

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovaj snimak prelaska Crvene armije preko mosta u toku, najverovatnije, 21. oktobra, snimio je fotograf Politike V.Limić. Vidi se kolona vozila, kao i tri sovjetska aviona (tri tačke na nebu) koji bombarduju nemačke položaje oko Sajmišta... Mala ilustracija teme :)post-6219-0-78641000-1373735121_thumb.jpg
U prvom planu je ona kuca ispod Brankovog mosta sto su danas ostali samo zidovi? I tada je delovala kao da ce da se srusi svakog sekunda.Iz nekog razloga sada su joj ojacani zidovi i nece da je sruse do kraja.
Link to comment
si ti bas siguran u to? :lolol:
Dobro, znam, znam, ali je poenta je da ih nisam ja kontaktirao, nego su saznali preko, eto, ovog foruma.A što se tiče promocije, dostaviću slike ako treba, naravno. Svaka medijska podrška je odlična stvar.I hvala manituu na slikama i priči, nisam ovo očekivao, bilo bi super ako porodica želi da podrži ovo, to bi svemu dalo dodatan smisao.
Link to comment

Po meni, bitno je da ljudi znaju za heroje. Ta reč je devalvirana i autentičnih heroja je malo. Pričao sam sa ljudima koji znaju više, čitao sve šture podatke koje sam mogao da nađem i došao sam do zaključka da je ono što je učinio Miladin Zarić bez ikakve dileme herojstvo. Šanse da uspe u svojoj nameri bile su bedne. Šanse da pogine pokušavajući da spasi most bile su ogromne. Šanse da će imati ličnu korist od onoga što je učinio nisu postojale. To je po meni herojstvo. Za takav, neverovatno redak slučaj, ljudi treba da saznaju, jer će možda, nekim čudom, neko pomisliti da bi mogao da, ugledajući se na Zarića, učini nešto hrabro i nesebično.To je naprosto marketing herojstva. Ako je Komercijalna banka platila silne pare da Beogradska arena ponese njeno ime, znači da tu nečega ima, znači da je neko utvrdio da ljudima imena objekata nešto znače. Ljudima će se ime Miladina Zarića usaditi u mozak, saznaće šta je učinio i nekome će, kad to sazna, on možda na neki način postati uzor. I onda ćemo možda kolektivno postati za minijaturnu trunčicu bolji.To je otprilike odgovor na tvoje pitanje.

Link to comment

Ovako je goviro Miso Zaric - vol.1.Svedoci g-dja Milanka (starosti oko 70 godina)Cika Miso je voleo da seta, i imao je par drugara koji su mu se cesto prikljucivali, a zajednicko svima je bilo da vole da se sale. Secam se jedared, mala sam jos bila, ide Miso sa jos jednom prijateljem i dodje do kuce njihovog yajednickog prijatelja, te se prodere ...- Eeeeee, Je l` ovo bese kuca pokojnog Dragoljuba Joksimovica????Pa tako ponovi jos par puta na sav glas sve dok ne dobije odziv iz kuce....- Nemoj da ti pokojni Dragoljub Joksimovic jebe mater!

Link to comment

Ovako je govorio Miso Zaric - vol.2.Svedoci ponovo g-dja MilankaU vreme kada sam postala devojka, glavno desavanje u varosi bio je korzo (Ne rekoh, sve ovo sto pisem o cika Misu vezano je za Kosjeric - prim.ja). I mi devojke, kako je vec bila moda tog doba krenule da nosimo mini suknje. Cika Miso sedi sa drustvo u kafani i dobacuje:- Ako deco, ako ... i treba da se pokazujete, a ne ko ja...Ova moja nosila stalno dugacke suknje, tek kad sam je ozenio sam video koliko ima krive noge.

Link to comment

Pridružila se i pozvala još prijatelja. Zzzzz, stvarno vidi nekako da taj tekst bude vidljiv i bez kliktanja na About.I promeni profilnu, ova iz porodične arhive je mnooogoo bolja.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Slazem se za sliku, promenio sam. A što se tiče opisa, stvarno ne znam kako, facebook samo daje opciju kratkog opisa koji stoji na stranici i dugog opisa za koji mora da se klikne na about. Jedino mogu da napomenem ljudima da kliknu. Sad ću da smislim kako.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...