Jump to content
IGNORED

Fast Food chains


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    14

  • boshoku

    12

  • *edited by mod

    9

  • Indy

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni ubedljivo omiljeni FF Bagel Factory. Bejgl je jedna od boljih stvari na svetu!U Meku mi je sve osim sladoleda onako do odvratno. U KFC nikad nisam jela niti planiram. Subway mi je u UK i USA dobar, ali npr. Subway sendvič koji sam jela u Švedskoj je u top 5 najodvratnijih stvari koje sam ikad progutala. Tu se završava moje iskustvo sa lancima brze hrane. Mislim verovatno sam jela i u Burger Kingu, ali se ne sećam kakva mi je bila hrana. Rekla bih slična ko u Meku.Majin index rula. I ne samo Majin.

Link to comment
burger king mi je svakako najbolji. kfc je dobar, ali ot tajlanda nisam naleteo na dobar obrok tamokada sam na neegzotičnom putovanju ili gde nema nekih specifičnih brzih hrana i na nikakvom budgetu cepam (čiz)burgere iz meka za po 1€. najbolji odnos dati novac - unesene kalorijeobičan ima oko 300 kalorija, znači za 2€ sabijem ceo obrok, napunim flašu vode u weceu i evenutalno zloupotrebim isti... ta neka kremau srbiji uglavnom ne jedem. ima dosta zajebancija po kisocima
desbila na tajlandu?haad rim (phangan, jug, "full moon") meni najbolje, mada samui lepši, malograđanski-buržujčić samkhao san road, te okolica, posebna čupri
Link to comment

Mek je zakon. Jedini način da se putnik-namjernik, prerušeni prosjak, povoljno a brzo & pošteno najede, nakafeniše i na klonju ode u centru velikog grada. Bijo to Pariz ili kajjaznam, Dublin.U Hrvackoi žderem ove posebne ponude, tortilje, raznorazne burgeresa quarterpounderima u normativu ili s grilled chickenom. Otkad je McDonalz u Hrvata franšiziran, non stop ima nekaj extra.

Link to comment
desbila na tajlandu?haad rim (phangan, jug, "full moon") meni najbolje, mada samui lepši, malograđanski-buržujčić samkhao san road, te okolica, posebna čupri
svuda, boškić. dva meseca bekpekovo, satro studentska razmena
Link to comment
jel tacno sta se prica, ono za tebe i travestita?
doso u klub, startovo, rekla mi da je lady boy. prosao kroz klub jos jednom, vido da nema nista bolje, vratio se i pitao je da li je sigurna da je lady boy i tu se zavrsilokasnije sam jebo nekog lika Edited by Ravanelli
Link to comment
All in all, ja sam po ovom pitanju mali Amerikanac. I mnogo mi žao što sva ta hrana nije zdravija.
pa obisiti vech neko vreme Ameriki ozbiljno preti, pa su se neki konacno na ustanak digli i tog malog Amerikanca polagano uce pameti.... tj zdravoj ishranikapiram da je vama/onima koji ne zive u Ameriki [te tako nemaju direktnog em svakodnevnog kontakta s time] sav taj djank mljac, kool i sta ti ja znam..... ali ovde se konacno vodi ozbiljna borba protiv toga... djank/fest fuda
Link to comment

ma da, prica se da ce i kod nas otvoriti McDonalds na Slaviji, sada jos uvek imamo samo virsle sa senfom. i svi balavimo za tom hranom iz americkih filmova!

Link to comment
pa obisiti vech neko vreme Ameriki ozbiljno preti, pa su se neki konacno na ustanak digli i tog malog Amerikanca polagano uce pameti.... tj zdravoj ishranikapiram da je vama/onima koji ne zive u Ameriki [te tako nemaju direktnog em svakodnevnog kontakta s time] sav taj djank mljac, kool i sta ti ja znam..... ali ovde se konacno vodi ozbiljna borba protiv toga... djank/fest fuda
Mi ovde više volimo rusko govno nego američku tortu.
Link to comment

Pa ne gresi Hipi puno. FF restorani su u Americi svakodnevni socijala obrok. Kao kod nas pekare. Strani FF je kod nas, sa donekle izuzetkom McDonaldsa, skupa egzotika namenjena za visu srednju klasu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...