Jump to content
IGNORED

Fast Food chains


MayDay

Recommended Posts

et DabovićŠto jes' jes, taj je u emisiji hasao pohovani bounty i krokete iz amsterdamskih automata (retko zlo, što se mene tiče).
to ti kazem :lolol:i u knjizi je pricao o fast foodu, i uopste to nije postavio kao guilty pleasure, nego ono, kao, sad mi se jede djubre i sta koga boli kurac.
Link to comment
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    14

  • boshoku

    12

  • *edited by mod

    9

  • Indy

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kafa sa sladoledom i pomfrit iz Mekica, nikad to ne bih odbio. Cak ni chicken wings nisu losi.Maoz, svakako. Sendivici su mi najbolji u spanskom lancu Pans. Azijatski Wagamama moze da prodje.Dva najveca guilty pleasurea ipak: baby back ribs iz TGI Friday's i macchiato iz Starbucksa. Onako jak ukus, osetis zrno kafe.

Link to comment

Triple Whopper please. Large fries and Coke (Pepsi?). U prevodu 0.75l.Mada je prestalo da mi bude zadovoljstvo odavno. Imao sam BK u gradu do pre dve godine, mislim da sam usao jednom.

Link to comment

tajna uzivanja u fast foodu je da ne sme da se mnogo cesto konzumira. tri dana zaredom big maca i zatvara mi se klapna na jednjaku kad ga prinesem ustima. docim, ne mogu da zamislim put na jug da ne stanem na drajv in meku u velikoj plani da sledecih pola sata sladostrasno ugrozavam svoj i zivot drugih time sto sa dve ruke drzim big mek, konzervu zero coke medju nogama, pomfrit i sos na instrument tabli.dabovicu :0.6:

Link to comment

Nasoj brzoj hrani nista ne fali. Tokom celokupnog srednjoskolskog obrazvanja sam se svakodnevno tovario pljeskavicama, cevapima, picama, toplim sendvicima, burecima, i nisam se nimalo ugojio. A na sistematskom mi doktorka pohvalila krvnu sliku.Doduse, osim banjaluckog ponekad, ne posecujem ni jedan od lanaca. U Meku sam bio tri put u zivotu.

Edited by Verterdegete
Link to comment
bronzana: wendy'ssrebrna: pizza hutzlatna: ocean basket (pod uslovom da je to ff, za mene ipak jeste)
Uf.. dobar je oceav basket mada to zaista jeste restoran. Ja bih rekao zlatna: nando's.
Link to comment

McDonald's mi je suviše sladak. Idem zbog pomfrita, kole a "glavno jelo" je obično manje važno.Verovatno i zbog nevoljenja povrća koje tu završi uglavnom jedem tost ili nešto slično iz ponude "doručak".Zato KFC uvek. Hot wings, puno.

Link to comment

Mek obozavam, narocito njihov grand angus. Ali ima mekova i mekova, mek u japanu mi je bio grdno razocaranje, a najvise me nervira kad u nekoj zemlji probam neki opasno dobar mek fluri i naravno, nikad ga vise ne nadjem. KFC mi je grozan, to ne mogu da jedem, a u BK (iliti hungry jack, kako ga zovu kod nas) i subway ulazim samo kad ne mogu da nadjem mek.Medjutim, apsolutno najbolji i najomiljeniji ff i nesto sto necu prezaliti s novog zelanda je burger fuel . Misim, obratiti paznju na zemlje gde ga ima. I ovo 'Australia' znaci jedna prodavnica u sidneju <_< . Na NZ ih ima svuda i mnogo je, ali mnogo dobar.

Link to comment

burger king mi je svakako najbolji. kfc je dobar, ali ot tajlanda nisam naleteo na dobar obrok tamokada sam na neegzotičnom putovanju ili gde nema nekih specifičnih brzih hrana i na nikakvom budgetu cepam (čiz)burgere iz meka za po 1€. najbolji odnos dati novac - unesene kalorijeobičan ima oko 300 kalorija, znači za 2€ sabijem ceo obrok, napunim flašu vode u weceu i evenutalno zloupotrebim isti... ta neka kremau srbiji uglavnom ne jedem. ima dosta zajebancija po kisocima

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...