Jump to content
IGNORED

Fast Food chains


MayDay

Recommended Posts

Moja rezigniranost je više lokal - patriotske prirode - praktično čitav grad tu dolazi noću da jede, ta, pa i okolne ulice su se pretvorile u kloaku, onaj parkić sa krugovima svako jutro osvane prepun razbacanih kutija Caribic pice, itd.A protiv Drvca nemam ništa - osim što je tu daleko najbolji roštilj u ulici, oni i ne pripadaju tom tržnom centru. Pink Panter me nervira jer namerno odvaljuju dimčinu ne bi li mirisom privukli ljude.Kebab se toliko pokvario da je postao totalno bezukusan, može da se kolje sa onim iz Zemuna, kod Pinokija.

Link to comment
  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MayDay

    14

  • boshoku

    12

  • *edited by mod

    9

  • Indy

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Slazem se za prvi pasus. Dok sam bio sa devojkom iz te ulice mi je bilo uvrnuto koliko se sve cuje iako si gomilu spratova iznad ulice, to se ne primeti kad dodjes jer valjda svi budu gladni pa i ne misle o tome, ali leti za vreme vikenda bukvalno se lakse podnese to sto neko prodivlja ulicom na motoru ili u kolima nego li pesaci.I ujutru kad prodjes i oko 6-7 ima ljudi tipa ulicni cistaci kod Jokica i standardno bar troje kod shisha.A oni masni beli papiri se uz svitanje kontrljaju niz ulicu kao tumbleweed na divljem zapadu...

Link to comment
  • 1 month later...

OMG. Chipotle mi jedan blok od hotela. Mislila sam da odjebem doručak i pravo idem tamo, ali od 11am tek rade.Paksi, sutra ću da idem u Five Guys na pauzi konferencije. Uopšte me ne zanima da jedem serviće ili kakve kanapeičiće na konf, to ima svuda. Moraću i u Wendy's u nekom momentu. Yummy!

Link to comment
OMG. Chipotle mi jedan blok od hotela. Mislila sam da odjebem doručak i pravo idem tamo, ali od 11am tek rade.Paksi, sutra ću da idem u Five Guys na pauzi konferencije. Uopšte me ne zanima da jedem serviće ili kakve kanapeičiće na konf, to ima svuda. Moraću i u Wendy's u nekom momentu. Yummy!
Nadji i neki dobar Fili ciz stejk kada si vec tamo.A za Chipotle-om patim :( Edited by pavllle
Link to comment
  • 6 months later...

Ovi opet digli cene u pariskom Chipotle. Sad je duplo skuplji nego u US.

 

I u US imam refill kokakolice da pijem dok se ne udavim, a ovde limenkica i ćaoske.

Edited by MayDay
Link to comment

probao sam dosta americkih FF za 20ak dana koliko sam bio tamo. chipotle je meni bio ok.

 

american diner su mi super. steta sto ne sluze alk. prvi diner gde sam bio je u gradicu red banks, iconic NJ diner, otvorena in the 50's bla bla. ali dodje nesreca iz zvornika na drini da ruca i posle par nedellja Red Bank's Broadway Diner Closes

 

iz klasicnih FF jedini za koji mogu da kazem da mi se bas svideo je Windmill. 2x smo jeli tamo i 3-4x pravili homemade hotdogove sa windmill virslama. to je NJ lokalni FF ponos i dika. i zaista nije los, ali bas da NYC ppl dolazi zbog toga u NJ selo, to vec preteruju. 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kafa sa sladoledom i pomfrit iz Mekica, nikad to ne bih odbio. Cak ni chicken wings nisu losi.Maoz, svakako. Sendivici su mi najbolji u spanskom lancu Pans. Azijatski Wagamama moze da prodje.Dva najveca guilty pleasurea ipak: baby back ribs iz TGI Friday's i macchiato iz Starbucksa. Onako jak ukus, osetis zrno kafe.

Meni se Wagamama nije dopao. Bilo mi kao da mi mama rekla: hajde da ti ja napravim pad thai.

Preksinoć tamo jela. Ali je ambijent diiivaaan.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...