Jump to content
IGNORED

Savremena britanska hip-hip krimi drama


Lrd

Recommended Posts

Waderu, ako je ovo spoiler, biću jako besan!Nisam još pogledao četvrtu epizodu, čuvam je za dalje.Darling, bez brige. Nije se pojavljivala u prve tri epizode treće sezone.

Link to comment

covece, koji vam je?! ponasate se kao ja kad sam u osnovnoj skoli na pocetnim stranicama knjiga agate kristi pozajmljenim iz biblioteke na vise mesto pisala ko je ubica :Dpustila sam sinoc trecu epizodu prve sezone i tih prvih par minuta kad onaj psihopata lize majku mi je bilo previse. ustreptalo mi je srce, morala sam da iskljucim. to cu gledati po dnevnom svetlu.

Edited by darling
Link to comment
pustila sam sinoc trecu epizodu prve sezone i tih prvih par minuta kad onaj psihopata lize majku mi je bilo previse. ustreptalo mi je srce, morala sam da iskljucim. to cu gledati po dnevnom svetlu.
Pa ti, očigledno, nisi gledala seriju Hanibal, jer bi ti onda sva dešavanja u Luteru izgledala kao dečija igra. :D
Link to comment

gledajuci lutera jedna moze da zakljuci da je brit. pol. sistem efikasan koliko i srpski. kriminalci su uvek od ranije poznati policiji, policija troma i spora, valjda su to prof. sujete, pa ne moze da se posalje najbliza patrola da predupredi, nego cekamo lutera i ekipu koji dolaze ko zna odakle i zakasne, sto rezultira s jos 5 mrtvih po epizodi. mislim...al gledam i dalje. oni minuti kad prikazuju cisto zlo, tu mi se krv ledi u zilama.. a i luter je simpa. do sutra cu vas stici s trecom sezonom.(ne umem da napravim spojler da postavim par pitanja da mi neko pomogne da razresim neke nelogicnosti iz druge sezone)

Edited by darling
Link to comment

Spojler ti je u gornjem redu, Special BBCode levo od fonta, klikneš na to, isadne ti cela lista, pronađi spojler, klikni na spojler, pišu njemu i eto.

Link to comment

zasto se luter u drugoj sezoni preselio u onakav stan?kako se dzastin bez dana bolovanja i ikakvih oziljaka vratio na posao?zasto je luter tako brzo odustao da onu s pocetka serije strpa u zatvor? dr alekzandr i dr kaningemu iz sajlent vitnesa to se nikad ne bi desilo, na primer.

fala :)ko gleda seriju prvi i drugu sezonu, nek ne otvara spojler.

Link to comment

Sherlock počinje na jesen :DMeni se jako dopao Inspector George Gently. Išlo je na HRT-u. Dešava se šezdesetih u nekom obalskom mestu. Svi muškarci su zaostali od drugog svetskog rata, puše neprekidno, žene se još nisu osvestile, kriminal i korupcija cvetaju (kad nisu), gluma razbija.Za sada je bilo 5 sezona po 4-5 epizoda. Vidim da je i šesta u planu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...