Jump to content
IGNORED

Vi ste profesori...


Prospero

Recommended Posts

kad god u oglasima za posao budem videla ono čuveno "nudimo odlične uslove rada u dinamičnom okruženju" setiću se tebe i ove priče :D :Drad u drž sluzi gotov za danas. laka vam noć :)(btw odlična sekretarica zlata vredi. mi imamo jednu takvu, plaćenu bijednih 20-ak i kusur hiljada. žena je izvrsna u poslu, osim što je pojavno i ponašanjem divna, ali u neprilici i morala ovo da prihvati jer im je porodični priv biz stao)
Ja kad procitm o dinamicnom okruzenju sa visokom odgovornoscu i u kom se brzo uci i napreduje - citam to kao rudarski rad do zore.@Radisa: dobra "sekretarica" (jer to zapravo i nije vise bas samo sekretarica) zaista zlata vredi. Ovde se to placa debele pare, ali debele. Sto ste izgubili tu devojcicu?
Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    55

  • Indy

    44

  • morgana

    38

  • Dagmar

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja kad procitm o dinamicnom okruzenju sa visokom odgovornoscu i u kom se brzo uci i napreduje - citam to kao rudarski rad do zore.@Radisa: dobra "sekretarica" (jer to zapravo i nije vise bas samo sekretarica) zaista zlata vredi. Ovde se to placa debele pare, ali debele. Sto ste izgubili tu devojcicu?
Muž joj dobio posao u Kanadi, pa se sele. Koliko mi je drago zbog njih, kao porodice, toliko mi je tužno, jer mi žena ostaje bez desne ruke.
Link to comment
Eto ona meni svetli kao magnezijumski plamen u svoj toj chami i mraku koji se vazda zapati ispod drzavne sise.
fino, došli smo na moju poentu.upravo zbog tih i takvih ljudi ja i branim državnu sluz. (mrzim tm, inače bih tm-ovala ovo).svuda, u svakoj oblasti ima po neki takav draguljčić.upravo došla s posla. život mi se opet preokreće, a umorna ko pas, i sanjam subotu kad ću s orderkom na reku ili kopno, da ispijam kafe i gledam u nebo. Edited by PointTaken
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...