Jump to content
IGNORED

Vi ste profesori...


Prospero

Recommended Posts

O raskidu sa tekovinama vremena da ne pričam.
To strasno bode oci. Mislim, razumem ja sta je ona htela da kaze, ali nisu za jadno stanje krivi art dajrektori i ofis admini. Jedna totalna posvadjanost sa korakom vremena. A elitizam je valjda ostao iz 'komunizma', racunam da ce i odumreti sa tim generacijama.
Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    55

  • Indy

    44

  • morgana

    38

  • Dagmar

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

sad sam se malo vise udubio. ovo je zapravo 1 kripto-dveraski govor i to uz poruku "napred braco ja za vama".- folk-pevačice umetnicama, da i ne govorim o art direktorima :lol::isuse:- Kao profesori srpskog jezika, vi ste čuvari našeg jezika i kulture.- Ne dozvolite im da odu i da prepuste zemlju svakojakom ološu!- Budite uvereni da seme svih ekonomskih, političkih, kulturnih, moralnih reformi u ovoj zemlji...- Krenite u rat protiv svih starleta, sponzoruša, pevačica, manekenki, tajkuna, biznismena i pobedite ih (ali manekenke :lol:)- Ne obazirite se na činjenicu da se neke vaše kolege ne pripremaju za časove, da mnogi ništa ne rade, a primaju platu, ne obazirite se na trulež oko sebe i ne predajte mu se! Neka vaš čas bude oaza znanja u sveopštoj pustinji, svetla tačka u mraku, zrno smisla u besmislu.- Od časa srpskog do ekonomskih reformi! Od časa srpskog do borbe protiv korupcije! Od časa srpskog do kosmosa!

Link to comment
A elitizam je valjda ostao iz 'komunizma', racunam da ce i odumreti sa tim generacijama.
Nema ovo neke velike veze s komunizmom, ne znam da li ima ikakve...
Link to comment
sad sam se malo vise udubio. ovo je zapravo 1 kripto-dveraski govor i to uz poruku "napred braco ja za vama".- folk-pevačice umetnicama, da i ne govorim o art direktorima :lol::isuse:- Kao profesori srpskog jezika, vi ste čuvari našeg jezika i kulture.- Ne dozvolite im da odu i da prepuste zemlju svakojakom ološu!- Budite uvereni da seme svih ekonomskih, političkih, kulturnih, moralnih reformi u ovoj zemlji...- Krenite u rat protiv svih starleta, sponzoruša, pevačica, manekenki, tajkuna, biznismena i pobedite ih (ali manekenke :lol:)- Ne obazirite se na činjenicu da se neke vaše kolege ne pripremaju za časove, da mnogi ništa ne rade, a primaju platu, ne obazirite se na trulež oko sebe i ne predajte mu se! Neka vaš čas bude oaza znanja u sveopštoj pustinji, svetla tačka u mraku, zrno smisla u besmislu.- Od časa srpskog do ekonomskih reformi! Od časa srpskog do borbe protiv korupcije! Od časa srpskog do kosmosa!
ovo sam upravo pomislio i dosao da podelim s vama. potpuno kripto-dveraski tekst.
Link to comment
Mi smo stvarno u banani. Taman se nadje neko ko hoće nešto otvoreno da kaže, kad ono, ispostavi se da nema šta smisleno i ne zna kome
Pocela je dobro, ali onda se desio kobni drugi pasus. Jebiga.Inace, sta sam propustio u srpskom jeziku? Sta je to skolovanje profesora? Nesto kao onaj fakultet za direktore?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...