Jump to content
IGNORED

The Smiths


Tsai

Recommended Posts

uffor the record: kapiram da su mi smitsi najslušanija stvar na playerima u poslednjih dve, tri godineovo za henrija mi je apsolutno pizdarija jer naglašava taj deo koji mene nekada tera na menjanje muzike kada pustim neki od albuma. odlično, ali jebiga nije mi sve tako tragično

Edited by Ravanelli
Link to comment
Bio sam zaljubljen nekoliko godina......... Lutao sam noću po njenom kraju, vozio se GSPom tamo vamo, šetao do Petlovog brda i nazad prolazivši kroz Cerak i sve u nekoj nadi da ću slučajno naleteti na nju. Kapiram da bih ispao najveća budala ovog sveta da slučajno jesam naleteo na nju tih večeri. Pa onda kad sam položio vožnju, vozikao se matorim jugićem po Ceraku, Vidikovcu i svim Brdima......A vi kako 'te ?
Jako lijepa prica. A zamisli tek da je ona dosla autom po tebe:(najljepsa ljubavna pjesma svih vremena)--------------------------------http://youtu.be/DRtW1MAZ32M
Link to comment
Bio sam zaljubljen nekoliko godina u jednu devojku sa kojom na kraju nikad nisam ni bio. Al eto tako.. još nije bilo ni iPoda, tek su izašli oni mali mp3 plejeri od 128 i 256mb. Lutao sam noću po njenom kraju, vozio se GSPom tamo vamo, šetao do Petlovog brda i nazad prolazivši kroz Cerak i sve u nekoj nadi da ću slučajno naleteti na nju. Kapiram da bih ispao najveća budala ovog sveta da slučajno jesam naleteo na nju tih večeri. Pa onda kad sam položio vožnju, vozikao se matorim jugićem po Ceraku, Vidikovcu i svim Brdima. Pravio žurke samo da bi ona došla, glupirao se, pravio budalu od sebe. Počinjao da pratim sportove koje je ona volela samo da bih imao izgovor da gledamo nešto zajedno. Vraćao se sa mora ne javivši se ortacima da bi išli zajedno na beerfest. Oblačio se kao majmun. Zaboga, čak sam pokušao i da slušam Van Gogh. Ne brinite, nisam uspeo da ih zavolim. Zamišljao sam kako 2056. sedimo u staračkom domu i čekamo da nam unuci dodju u posetu.Prošlo me je to odavno. Zvučim kao matorac, ali i dan danas kad se setim nekako kao da mi je drago što sam toliko propatio. Simpa mi je to vreme mnogo.Sad počinje fikcija. Raspali ja u još raspalijem 'a-la Vorholova fabrika' mestu. Svaki dan tu izlazim, nikad se nisam ženio. Imam već 45, svi u ekipi me zovu deda, ali gotive me. Ona se udala i živi na Novom Zelandu i super joj je. Na nekom krš projektoru u fabrici, klinci organizuju karaoke veče. Deda dolazi, u išaranom sakou i farmerkama, na njega je red, pušta matricu
simpaticna prica, tsai. i posve je moguce da smo se nekad sretali po tim finim zurkama, premda u doba kada sam ja dobila svoj prvi mp3 plejer od 256 mb vec sam uveliko bila baba-devojka. :Dza smitse sam prvi put cula u doba kada ih je na studiju b besomucno vrtela danica radeka, cini mi se bas ona. i to dobro pamtim, gotovo uvek su isle bigmouth strikes again ili there is a light that never goes out. ni dan danas ne mogu da opisem sta osetim kad cujem stihove 'and if a double-decker bus crashes into us, to die by your side is such a heavenly way to die'. jebem ti, to je ta ljubav! ona prava, najjaca (eno, i peter fan se slaze). kada, pak, pozelim da se onako ljudski isplacem obavezno pustim sebi last night I dreamt that somebody loved me ili i know it's over. simfonija za moje usi!meni je zao sto su se raspali. morrissey i marr su bili bas idealan par naoko. i, iako su tako odvojeni briljantno nastavili dalje, malcice mi se ponekad ucini da je marr kao kakva izgubljena dusa koja tumara naokolo od benda do benda. ja kada kazem smiths, pomislim na marr, zivota mi. a mislim da je on jedan potcenjeni gitarist. Edited by orderka
Link to comment

sramim se priznati - kupio queen is dead ubosni, u nekoj levoj robnoj kući. mislio da je to neki opak punk, jer ima the, ima množinu, ima dead, ima lješinu na omotu. u to vreme sam slušao exploited, disorder i chaos uk, pa ništa nisam skontao, ali mi se dopalo sve sem budalastih baladica na a strani.

Edited by Hella
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...