Jump to content
IGNORED

The Smiths


Tsai

Recommended Posts

Јесте супер прича. Хтео сам да је игноришем зато што сам се мувао по истом том крају из практично истог разлога, али онда схватио да би ова моја 'ладно могла да буде кева ове Тсаијеве, а то већ не могу да прећутим. :D

Link to comment
Смитси су мене скинули са панка једном једином песмом.http://www.youtube.com/watch?v=HUMh8GQnDW8
:(inace si bio bas zaeban panker.
Pa metalci uglavnom redom po pravilu obožavaju narodnjake i dan danas.Ali ne Tomu Zdravkovića i Miroslava Ilića, nego one najtvrdje i najogavnijeČudan fenomen, zaista.
sta ti je tu cudno? potpuno isti senzibilitet. Edited by ToniAdams
Link to comment

Нисам, што стално објашњавам свакоме ко жели да слуша. Био сам балавац који је слушао Кенедисе и носио цокуле а био вуковац и заљубљен у све своје другарице и генерално дебилчина пар екселанс по свим правим панкерским стандардима. Једино што сам заиста панкерско урадио у целом том периоду је што сам пљунуо Дуцу Марковић када је правила прилог са концерта енбиџија и још пар демо бендова у Дому омладине и онда нисам спавао недељу дана од страха да ће маторци то да виде на телевизији па да ми укину џепарац, забране да читам Достојевског или да ми неки сличан хорор приреде. А Смитсе сам чуо у Сто величанствених када сам имао 15 година и то им је био актуелни сингл. Али шта сте се Раванели и ти на мене накачили, топик је о Смитсима и о Тсаију, дајте мало простора новим људима - лепо каже Васа да нам нико квалитетан већ сто година није дошао. А да није клон, ако могу да додам. Је л' тако, Раванели?

Link to comment

едит: хтео сам мало да се свађам пред спавање, али не вреди, зевам и потпуно ме напустила жеља са сукобом. Биће да си скроз у праву, нисам скапирао панк. Али, могло је да буде и много горе по мене: могао сам да не скапирам Смитсе.

Edited by Праслин
Link to comment
едит: хтео сам мало да се свађам пред спавање, али не вреди, зевам и потпуно ме напустила жеља са сукобом. Биће да си скроз у праву, нисам скапирао панк. Али, могло је да буде и много горе по мене: могао сам да не скапирам Смитсе.
pa nema razloga da se ljutis, samo sam video ocigledno u tvom postu.
Link to comment
Uz duzno postovanje gospodinu, ovo je takva kolicina gluposti koju ni Medlin Olbrajt na esidu ne bi uspela da izgovori.
Ти си цар. Толико сам почео да се смејем да сам притиснуо погрешно дугме и обрисао мамутски одговор Тонију. :lolol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...