Jump to content
IGNORED

Ponovo radi bioskop


steins

Recommended Posts

Zamalo da zaboravim, film filmova iz mog detinjstva!220px-Vera_cruz423.jpg
u sad si me podsetio na ovo - odo da ga nadjem na trafici :+1:jeste Gile pasmumater, nije Srećko.....elem, bio i neki ludi talijanski vestern, ne mogu se setiti imena, al znam da je bilo puno dinamita, isto neka revolucija i neki plaćenici, bila i neka scena kad tip mitraljira meksičku vojsku ala Bata Živojinović.....
Link to comment
Onda pre Lolek i Bolek...Šta ste opleli po tim dečjim, svaki peti film u letnjem i zimskom bioskopu bi danas išao sa ograničenjem do 16 ili 18 godina...
kako se zvao onaj dugometrazni lolek i bolek kada idu oko sveta?
Link to comment

Ja sam pogledao! Ali nikad nisam dogledao beli kamen :(Menjam kraj Posetilaca za kraj Belog kamena!BTW, još samo jedna mali trol. Da li se sećate dečije serije, mislim češke, u kojoj su glavni junaci neki klinci koji se skijaju, i imaju jednu klinku koja je Poljakinja, ili Slovakinja, ili obratno. Mnogo sam se ložio na tu klinku :blush:

Link to comment
Ja sam pogledao! Ali nikad nisam dogledao beli kamen :(Menjam kraj Posetilaca za kraj Belog kamena!BTW, još samo jedna mali trol. Da li se sećate dečije serije, mislim češke, u kojoj su glavni junaci neki klinci koji se skijaju, i imaju jednu klinku koja je Poljakinja, ili Slovakinja, ili obratno. Mnogo sam se ložio na tu klinku :blush:
Da li se zvala Klava?
Link to comment

Nema šanse da se setim, imala dugu svetlu kosu, bila malo rumena (ali to je valjda od zime) :)Ima neka epizoda kad svi spasavaju neko lane, pa mosle moraju da ih vakcinišu, a njima frka, a sramota ih od male :)

Edited by Syme
Link to comment

Uh, uh, uh, sad sam se setio jednog filma koji tražim godinama bezuspešno. Mislim da je mađarski, ali me možda i sećanje vara. Ima tako taj štimung dečaka Pavlove ulice,. Neka ekipa klinaca čuje za ruski brod Čeljuskin koji zarobljen na Arktiku, i hoće da naprave spasilačku espediciju :) Jel se seća neko?

Link to comment
Nema šanse da se setim, imala dugu svetlu kosu, bila malo rumena (ali to je valjda od zime) :)Ima neka epizoda kad svi spasavaju neko lane, pa mosle moraju da ih vakcinišu, a njima frka, a sramota ih od male :)
Nije onda ovo sa Klavom.Tom Sojer. Obavezan svake godine. Kako me nervirala vriska one njegove cure Beki kad ih je u pećini napao Indijanac Džo i kako me na kraju radovala pita u lice ljigavog rođaka Sida.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...