Jump to content
IGNORED

Notting Hill (1999)


MocaVukotic

Recommended Posts

ja sa HF imam veliki problem što ne verujem cusacku. i slažem se da je about a boy tu najslabiji film, u tom recimo četvercu, NH, FP, HF, AAB.edit - ni ja ga nisam baš dugo gledao, high fidelity, i moguće je da bi novo gledanje nešto i promenilo. problem je što nemam nerve za gledanje filmova, već dugo...
ovo kao da sam ja napisao... scary
Link to comment
  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    24

  • Zen

    15

  • MocaVukotic

    14

  • Lancia

    6

  • 4 months later...

eto, sinoć sam gledao film. zgodan je za ove praznične dane, da uzme termin nekom žestokom ili preozbiljnom filmu. laganica za uz pivo i klopu.đulija je stvarno dobra no, igra sebi blizak lik, hju grant mi je onako, najbolje u filmu su likovi iz okruženja. posebno sestra i cimer a najbolja epizoda je knjižar. priča ko priča, realna onoliko koliko i ona iz francuskog "Intouchables". može 7/10

Link to comment
A scena na kraju je naravno omaž ovoj sceni, tako da ne, ovakve scene ne moraju uvek da imaju hepiend (zato možda i jesi bio u dilemi, jer se podsvesno "sećaš" ovog drugog ishoda :)):
E, ovo je film zbog kojeg bih ja najpre otvorio dusu ovako kao Moca kada je otvorio topic (u medjuvremenu je obrisan klip, u pitanju je, naravno, Roman Holiday). Moj film za izlazak iz ormara :DPre neki dan su davali Notting Hill, pa pogledah opet. Stvarno drzi paznju, mada mi je drugi deo filma ipak malo manje zanimljiv, priznajem. Cak je i Julia ostavila izuzetno pozitivan utisak na mene, iako je ne volim (za razliku od Audrey iz najboljih dana :wub: ). Pokidala je Edited by Giggsy
Link to comment

Гледао сам га у авиону, на делове, углавном без звука (или су слушке биле килаве или су ме жуљале), мање више дремајући, једно два-три пута. После кад смо увели кабловску, погледао сам га још два-три пута, једном ваљда у комаду.Сећам се сам закључио две ствари:

  1. то је читав жанр меке романтичне полукомедије, укључио бих "четири венчања и сахрану" и онај са покретним вратима, дакле рецепт како се праве такви филмови; симпатично и не нарочито оригинално
  2. онај што је написао да Џулија Робертс има укупно 1 израз који може да изведе устима ("--") има пиво од мене

Link to comment
  1. онај што је написао да Џулија Робертс има укупно 1 израз који може да изведе устима ("--") има пиво од мене

isto. za endi mekdauel
Link to comment
  • 7 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...