Jump to content
IGNORED

Notting Hill (1999)


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    24

  • Zen

    15

  • MocaVukotic

    14

  • Lancia

    6

dzulija ja predosadna, nema tu filozofije. nego, super mi je ona scena nosenja bele na sprat na spavanje. bez ikakvog objasnjenje, prosto jedan podrazumijevajuc cin i podrazumijevajuc kontekst - invalid moze da zivi u kuci na sprat i da svoj nedostatak prebrodi putem pomoci iz okruzenja. zvijezda koja je psihofizicki 1/1 ne moze da izidje iz stana jer je okruzenje sprjecava u tome. slicno funkcionisu i scena u knjzari kontra scene citanja knjige na klupi, u hju grantovom krilu. uspjesna antibajka.

Link to comment
dzulija ja predosadna, nema tu filozofije.nego, super mi je ona scena nosenja bele na sprat na spavanje. bez ikakvog objasnjenje, prosto jedan podrazumijevajuc cin i podrazumijevajuc kontekst - invalid moze da zivi u kuci na sprat i da svoj nedostatak prebrodi putem pomoci iz okruzenja. zvijezda koja je psihofizicki 1/1 ne moze da izidje iz stana jer je okruzenje sprjecava u tome. slicno funkcionisu i scena u knjzari kontra scene citanja knjige na klupi, u hju grantovom krilu.uspjesna antibajka.
uspešna bajka
Link to comment
dzulija ja predosadna, nema tu filozofije.nego, super mi je ona scena nosenja bele na sprat na spavanje. bez ikakvog objasnjenje, prosto jedan podrazumijevajuc cin i podrazumijevajuc kontekst - invalid moze da zivi u kuci na sprat i da svoj nedostatak prebrodi putem pomoci iz okruzenja. zvijezda koja je psihofizicki 1/1 ne moze da izidje iz stana jer je okruzenje sprjecava u tome. slicno funkcionisu i scena u knjzari kontra scene citanja knjige na klupi, u hju grantovom krilu.uspjesna antibajka.
Zaista si lepo ovo uočila (mada - na koju scenu u knjižari misliš?).A ajde nemoj da te mrzi da elaboriraš ovo "antibajka", mislim da se slažem, ali bih voleo da čujem šta zapravo misliš pod tim.
Link to comment

Pa porediti njih dve je prosto kategorijalna greška. Vinona je ikona 90ih kao ultimativna reality bites GenX-rka i girl interrupted, a Đuli je što reče Zorge 1 american sweetheart. Dok je Đuli trenirala sa čirliderkama, Vinona je pušila iza tribina with the trench coat mafia i planirala da digne srednju školu u vazduh.

Link to comment
Pa porediti njih dve je prosto kategorijalna greška. Vinona je ikona 90ih kao ultimativna reality bites GenX-rka i girl interrupted, a Đuli je što reče Zorge 1 american sweetheart. Dok je Đuli trenirala sa čirliderkama, Vinona je pušila iza tribina with the trench coat mafia i planirala da digne srednju školu u vazduh.
Reći da je poređenje između njih kategorijalna greška je pravi primer kategorijalne greške :)
Link to comment

ovo delo je prošlo mimo mene jer meni ćera, kada hoće da me zajebava, skrene pažnju na film sa kianu rivsom, metju broderikom, sandrom bulok, hju grantom ili džulijom roberts.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...