Jump to content
IGNORED

Istorijat F1


alpiner

Recommended Posts

sjajno alpineru!ali fali najveća faca ikad, james huntjames-hunt-smoking.jpgjel ima ona fotka kad bareni finac pretiče šumija u belgiji sa unutrašnje strane, dok obojica zuje pored zblanutog de la rose (ili je to bio diniz?)

Link to comment

Hunt je bio apsolutni party king.."What are you're immediate plans now?""I shall be getting drunk!" :thumbup:

Leganda kaze, da je od dolaska u Japan do gran prija pojeb'o jedno 33 stjuardesa British Airways-a..
Link to comment
Denis je svoju karijeru poceo kao obican mehanicar u Kuperovom F1 timu, kasnije je radio u Brabamu. Od masne krpe stigao je na celo jedne od najuspesnijih sportskih organizacija u istoriji. U to vreme je cesto znao da zasuce rukave i zajedno sa mehanicarima radi na bolidu.
Kako nedostaju formuli likovi kao sto su Dennis (na Pitu), Edi Jordan, Peter Sauber, pa i kretencina Briatore, ovi sad sefovi timova svi ko kuvane noge (osim Hornera da ne gresim dusu)... Edited by ducca
Link to comment

Dobra je ovo generacija..jako dobra. Alonso, Hamilton, Vettel, Kimster pa i Rosberg..ima još nekih koji bi sigurno pokazali još više da su automobilu koji je sposoban za pobedu Hulk i Di Resta npr

Link to comment

Ovo je jedna od jacih vozackih generacija u istoriji F1, barem sto se vozackog talenta tice.Kao licnosti su uglavnom svi isprane korporativne igracke bez svojeg ja.

Link to comment
Kao licnosti su uglavnom svi isprane korporativne igracke bez svojeg ja.
Kimija naravno gotivim i zato što ima pravu stvar napisanu na viziru, ali misim da je taj čovek ipak najviše od svih zadržao neki karakter i ne bavi se PR sranjima.Malo me nervira što su u jednom momentu počeli previše da eksploatišu tu njegovu opuštenostdlko.jpgLudlo fotka! Edited by alpiner
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...