Jump to content
IGNORED

Istorijat F1


alpiner

Recommended Posts

Kontam sta pricas, i ta scena je jos uvek itekako ziva samo sto se ne vozi vise na krug:

 

 

Ima ovde kod mene bas jako puno grassroots trkanja, od (polu)zvanicnog do potpuno ilegalnog, u raznim varijantama, sve domaca radinost sljakerska vikend scena. Sto ovako u drag fazonu, sto drift, sto na malim ovalima sa podlogom od sljake, da li sa "abartovanim" automobilima nabudzenih performansi da li sa totalnim krzevima - moj drugar vozi amaterski clunker racing, ima citavu hordu ocerupanih Honda Civica godista s polovine 90-tih u raznim fazama raspada koje sam sprema i krpi od vikenda do vikenda samo da bi ih tamo opet skroz polupao. To bi bila neka ta scena kao sto je kod nas, daleko je sve to od profesionalizma i od medija ali je itekako zivo zdravo i debelo.

 

A estrada je estrada, jebiga. Ja sam svakako uvek bio vise za andergraund. ;)

 

Link to comment
  • 7 months later...

Donington. :hail: Ne samo sto ih je pokidao sve u jednom krugu, mislim da na kraju trke cak niko nije ni ostao u istom krugu s njim, i to u godini kad je imao mnogo gori auto od Prosta. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Niki Lauda, deo istorije sporta, kreator istorije sporta ce voziti nebeskim stazama od danas. 

Ako je pola od onoga sto se prica o njemu tacno, bio je opak perfekcionista veliki majstor.

Link to comment

Isto. I sećam se da mi je ćale rekao da mu je pola lica spaljeno i jedno uvo skoro celo sprženo ali da on i dalje vozi, što je u mom klinačkom mozgu zvučalo kao nešto najkul na svetu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...