Jump to content
IGNORED

Wimbledon Final --- Đoković(1)-Murray(2) PbP


renne

Recommended Posts

nešto se mislim, pa mogli bi danas pre meča da saopšte noletu i da je klizanje na travi zabranjenoem to niko drugi ne radi em mu daje izvesnutm prednostpodli, podli britisamo se nadam da endi neće uzeti više ništa dok igra za njiha kad zaigra za škote, nek' nadoknadi sve, pa taman i preko novaka, ne bi mi bilo žao
Kad ono Škoti proglašavaju nezavisnost?
Link to comment
  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    76

  • Nesh

    33

  • freakns

    29

  • eumeswil

    29

Top Posters In This Topic

Referendum je u septembru 2014. E sad, ja pročitah da se procenjuje da je za samo nekih 30%, mada se to poprilično neslaže sa svim onim što ja znam o Škotskoj, Engleskoj, njihovom odnosu, njihovim istorijama i slično.Elem, lično mi se 'ebe za njihovu nezavisnost da li će je ili je neće biti ali zaista bi voleo da Marej poduva dok igra za GBR i da osvoji W čim prvi put bude nastupao kao predstavnik Škotske. To bi bila ironija par exellance :D

Link to comment

каква је ово пиздарија са патикама?натераће га да игра у патикама које му не одговарају све у име правила јебеног ол лон тенис инбред клуба?

Link to comment

Ja ove prognoze bivših velikana uopšte ne uzimam za ozbiljno, jasno je da oni biraju Mareja iz čiste kurtoazije. Kladionice su rekle svoje, a to je da je Novak apsolutni favorit.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...