Jump to content
IGNORED

CEFL Bowl VIII / Serbian Bowl 2013


Venom

Recommended Posts

Vukovi Beograd - Kragujevac Wild BoarsNedelja 16:30, Ada CiganlijaZa lenjivce takodje na Sportklub Prime.Posto isti timovi igraju i domace i CEFL finale, igra se jedna utakmica. Winner takes all.http://www.european-league.comhttp://www.saaf.rs2013bowl.jpgMarketing-za-finale-Sprotklub-Superlige.png

Edited by Venom
Link to comment

Opa, koje neprincipijelno šlihtanje, tzv. Varvarograđani su dobri sad kad treba da podrže™ Vukove, the tables do turn from time to time...

Link to comment

Bez obzira na "apel Beograđanima" :isuse: , mislim da bi svi oni koji inače prate fudbal na pro nivou, mogli jako dobro da se zabave. Vukovi trenutno imaju jednog od najatraktivnijih igrača koji je ikada igrao u Srbiji, hvatača Tonija Vašingtona. Tu je i QB Lens Krizin, verovatno najbolji QB koji je igrao na ovim prostorima. Kad smo već kod superlativa, ne treba zaboraviti ni RB Mihaila Josovića, MVP-a C-grupe Evropskog prvenstva. U odbrani ćete primetiti DE Lišanina, koji je već poslao kući oba QB importa koji su igrali za Kragujevac i vodeći je po broju sekova u obe lige. U svakom slučaju, možete se i družiti sa jednim od trenera Vukova, ovde poznatijeg kao bivši admin. :D

Link to comment

Ima li kakvih izgleda da to bude za nijansu neizvesnija utakmica od one sa početka sezone. Da su Veprovi igrali protiv NYG ne bi onako loše prošli.Mada, kad čovek pogleda ovaj pobednički niz Vukova nikako ne može da mu na pamet ne padnu Patsi i ona sezona 2007.U svakom slučaju, ako Đokica ne ode u finale W eto mene u nedelju na Adi.

Link to comment
Ima li kakvih izgleda da to bude za nijansu neizvesnija utakmica od one sa početka sezone. Da su Veprovi igrali protiv NYG ne bi onako loše prošli.Mada, kad čovek pogleda ovaj pobednički niz Vukova nikako ne može da mu na pamet ne padnu Patsi i ona sezona 2007.U svakom slučaju, ako Đokica ne ode u finale W eto mene u nedelju na Adi.
nema sanse da ista bude interesantno, rezultatski. Veprovi su u finalu iskljucivo jer su Dukesi veci rtrdi od druzine s vjesala...doduse, ima i ono sto je titjer(ili ovde poznatiji kao picka prodana) rekao, vredi videti utakmicu pre svega zbog igraca koji igraju za Vukove, jer u Srbiji sigurno nikada nije bio tim sa kvalitetnijim igracima
Link to comment
Ima li kakvih izgleda da to bude za nijansu neizvesnija utakmica od one sa početka sezone. Da su Veprovi igrali protiv NYG ne bi onako loše prošli.Mada, kad čovek pogleda ovaj pobednički niz Vukova nikako ne može da mu na pamet ne padnu Patsi i ona sezona 2007.U svakom slučaju, ako Đokica ne ode u finale W eto mene u nedelju na Adi.
Svi navijamo za pozitivan™ rezultat.Vukovi su i prosle sezone bili neporazeni, pa su izgubili kuci u finalu. Prosla utakmica u Kragujevcu je bila relativno neizvesna prvo poluvreme, ali nista vise od toga. Moja teorija je da ekipe koje dugo pobedjuju lako pogube konce kada se nadju u skripcu. To se mislim desilo prosle godine, ali ove su stvarno jaki, bez daljnjeg.
Link to comment
dokle vise ti ispiti, majku mu?
Verovatno dok bude foruma.Inace, bilo bi zapravo dobro da Djokovic udje u finale, taman da vidimo ko ce ostati kuci da gleda.
Link to comment
Verovatno dok bude foruma.Inace, bilo bi zapravo dobro da Djokovic udje u finale, taman da vidimo ko ce ostati kuci da gleda.
znamo ko nece :D
Link to comment

dodjite u nedelju pa ce te videti ko sve uci futbalu i zivotu te mlade ljude...propali administratori jos propalijih foruma, fanovi nfl timova koji ni u svom gradu nisu najbolja ekipa, nastavnici matematike iz kule...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...