Jump to content
IGNORED

under the dome


luba

Recommended Posts

Ja sam odgledao CELE prve dve sezone Under The Dome. AMA :D

 

 

bolje da si stavio cev usisivača u njegov ispusnik, uključio i gledao 20 puta 45 minuta kako usisivač usisava samog sebe, bilo bi zabavnije i korisnije  :lolol:

Link to comment
  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    23

  • Calavera

    14

  • Lrd

    13

  • Arkadija

    13

Ja batalio na pola trece. U jednom trenutku cak i nadju vrata za izlazak napolje ali zaboravih zasto su samo njih nekoliko to iskoristili. Totalno ludilo i glupostarija od serije.

Link to comment

Ja sam odgledao CELE prve dve sezone Under The Dome. AMA :D

 

Stvarno, do negde 10e epizode 1. serijala je sve i bilo koliko toliko podnošljivo. Kada se pojavila

Maksin (dok je vjeka i vjekova biće žena Rejlana Givensa), sve je krenulo nazdrživo u tragediju. Kraj

u kome Velki Džim ubija koga stigne pa mu svi lepo oproste (10i put u samo prvoj sezoni) je epska budalaština koja je ubila svaki smisao u dalje gledanje. Da su Big Džima razapeli na centralnom trgu u tom momentu, moglo se spasiti barem nešto.

 

Ali mislim da mi je najgluplji momenat u celoj seriji kraj prve sezone kada je Endžie ubijena. Nju je ni manje ni više nego sekirom isekao Sem, ali i on se pokajao, jbg, mislio da mora da poubija 4 ruke da bi dom nestao, "zajebao se". Tolerantni narod Čester Mila ima veliko srce. Sve u svemu, gluposti su neograničene, i besmisao udara iz svake sekunde i boga hvala što nema treće sezone na netfliksu pa to mogu da iskoristim kao opravdanje da ne odgledam i treću sezonu inače verovatno bih. 

+1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...