Jump to content
IGNORED

under the dome


luba

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    23

  • Calavera

    14

  • Lrd

    13

  • Arkadija

    13

Dobra je ova prva epizoda, gledacu i dalje taman da jednom ja bude taj koji ce pitati one sto su citali za objasnjenja u vezi radnje!
Pa teško da ćemo ti pomoći pošto mi se čini da su baš izmenili radnju na osnvu nekih likova.
Link to comment

Zašto nikome nije palo na pamet da krene da kopa ispod tog sranja.Mislim meni bi to bilo gotovo instinktvno reagovanje.Bojim se da kupola ne prođe u Kingovom maniru 'ajde sada zaboravimo natprirodne stvari koje se dešavaju oko nas i da se malo bavimo sobom, Mejnom ili čime već tercijarnim'.mislim ko je čitao 'bjuik 8, zna.

Link to comment

kapiram da želje za kopanjem nema jer je armija preko pa onda kao tripuju, sve je pod kontrolom, rešiće se, blabla. tim pre što tek u poslednjem kadru vidimo šta zapravo misle oni izvan kupole. tj nemaju pojma,za sada je gradić tempirana bomba. a kad bude krenula klaustrofobija onda će biti i kopanja. možda je samo psiho prebrzo flipnuo ali okej. da li je šerif zapravo pokušao samoubistvo? sve u svemu, okej za pilota. videćemo tokom narednih 5, 6 epizoda šta je ovo.

Link to comment

Psiho je mensečini takav po prirodi i bez kupole, videlo se na startu kad je hteo da bije fuck buddy konobaricu što ga ne voli. Mada u knjizi je skroz drugačiji, znamo i da ima tumor na mozgu, i koga je ubio, i sve...

Link to comment

Shvatam da su verovatno morali da izmene/ubace neke likove, ali nisam ocekivao da u prvoj epizoda ima toliko odstupanja od nekih veoma bitnih likova / dogadjaja ...ovo izgleda kao prica iz paralelnog svemira ( onoga iz knjige ).Sam King je rekao da mu je Phil Bushey omiljeni lik iz knjige, koji je u seriji DJ ?!? Ja se bas zivo pitao kako ce uspeti da prilagode neke gnusne dogadjaje iz prve cetvrtine knjige televizijskom formatu, sada vidim da su krenuli u nekom drugom pravcu.Ocekivao sam da serija bude drugacija, i da se postepeno udaljuje od same knjige, sa verovatno drugacijim raspletom, ali ne od samoga pocetka...Videcemo kako ce ici dalje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...