Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Поштоване колеге менаџери, добродошли у јубиларну четврту сезону парапсихопатолошке х2х лиге (и ко зна коју сезону небитне класик лиге).Од ове године имамо прву и другу лигу: Пппремијер и Чемпионшиппп. Као што знате, лиге смо формирали на основу резултата у прошлогодишњој обједињеној лиги коју је у великом стилу освојио Хадерсфилд одбранивши прво место од вицешампиона Лезилебовића који је имао свега два бода мање, али и утеху у победи над шампионом и највећим ривалом.PPPremier 01 Man UTD - Sokolovici UTD (Hudersfield) 02 Man City - LeziLebeDaTeJedem (Lezilebović) 03 Chelsea - Jako do samog kraja™ (Copkillah) 04 Arsenal - SPark (Timmi) 05 Totenhem - Dabogda crko R'n'R (Aleksandar88) 06 Everton - Argentina Utd (Ducca) 07 L'pool - United City FC (Cartman) 08 WBA - FK Pastir (Baba Ji) 09 Swansea - Cuvari Tradicije (Zoki82) 10 West Ham - ФК Белодугмекатарина (Праслин) 11 Norwich - Pantelia Stars (Pantelia) 12 Fulham - Misirke (Naa) 13 Stoke - Banjica Boys (LeBron) 14 Southampton - Trotters Inc. (Moća) 15 Aston Villa - neugodan rival (Clever bastard) 16 Newcastle - Buljarica Brothers (Mercuzzio) 17 Sunderland - Kalabaster (kralj) 18 Cardiff - Black horses (Behemoth) 19 Hull - Terrible Muriel (nbg4ever) 20 Crystal Palace - 25_maj (Daddy Cool)(nbg4ever, хвала на помоћи око сакупљања имена менаџера)Championshippp 01 Petoletka (Sam Spade) 02 leteci magarci (muslin) 03 Miami Heat (Fei) 04 Morževi United (DrZoidberg) 05 NK Pakistan (Arbeitmann) 06 Surdilovic Ltd (SNARC) 07 Tutanj City (Tom Hagen) 08 110% (bob loblaw) 09 Ultimo Beer Centre (Hobbit slayer) 10 FC Ronin (John Coltrane) 11 EON (adasevic) 12 Spojlerovci (Garnirung) 13 Weenie Poohs (Winnie Pooh) 14 Archesten United (Giggsy) 15 Karton City (ExicPL) 16 djubretari (monstrum)Јачи нам Чемпионшип од енглеског. :Hail:Oдмах да нагласим да сам Кагаву избацио, како сам и најавио још по прављењу лиге. Човек није са форума, пријавио се и узео је место Сегунду и једини разлог због кога није избачен још првог дана је што би то значило рушење целе лиге. Избацио сам и Ћевапа пошто је претрага топика открила да се спомиње укупно 4 пута и то све у облику "ко је Ћевап". Moнструм има један или два поста на топику (ако се не варам), али је форумаш па видите шта ћете са њим - Ћевап и Кагава су ипак улетели ниоткуда.Дакле, 17. место иде Сегунду ако се пријави, на 18. чека мој другар Убибоби који се на форум регистровао само због Фантазија још пре годину дана али је попушио за место јер је одлучено да лига има 38 чланова (он је био 39. пријављени), за 19. место се у последњем посту старог топика распитује нови члан форума Сан Епифанио, а двадесето је на извол'те за форумаше. Ово су само предлози, коначну одлуку о томе ко улази у лигу доносе учесници Чемпионшипппа.Пошто ове године имамо две лиге (а биће поново и Драфт лига за оне којима један тим није довољан), згодно је да се на старту договоримо око организације.Предлажем да пишемо на истом топику: јесте да су две лиге, али то није разлог да ми који боље играмо Фантази престанемо да се дружимо са онима који су лошији. :piggy: Покушаћу да направим ПППремијер лигу тако што ћу да обновим садашњу па да из ње избацим све који су испод 20. места. Ако ми то успе - супер. Ако не успе, биће потребно да се пријављујете, па ћу на ПМ да пошаљем шифру лиге како бих спречио да нам у последњем тренутку поново утрчи неки Кагава.Неко од учесника Чемпионшипппа мора да направи ту лигу. Ко се први јави на овом топику и преузме на себе ту обавезу нека поведе рачуна и о договорима који су потребни да се постигну како би Чемпионшиппп прорадио: колико играча може максимално да има (да ли стајете на 20), да ли још неко осим Кагаве неће играти следеће године (било због потпуне неактивности у претходној години, било због незаинтересованости), да ли примате ову троје које сам ја споменуо или не...Уз ове две лиге, планирам да покренем и Куппп у коме ће да учествују сви играчи из обе лиге. О детаљима тог такмичења када стартује овогодишњи Фантази, за сада само могу да предложим да понесе име менаџера који је имао највише постова у претходном топику, ја бих рекао да је то Феи али н'умем да проверим. То давање имена по најбрбљивијем најактивнијем би могла да постане традиција, па да се име купа смењује сваке године (не може 2 пута за редом исто име, ако исти највише постује онда следеће године по другопласираном).Уз овај велику Куппп (за који још не знам да ли је могућ пошто тренутно не видим опцију да лига има 38 knock-out кола), предлажем и да правимо мале купове од три-четири кола у које ће моћи да се пријаве активни играчи из обе лиге.Ух, како гњавим са овим правилима. Срећа те сте сви лудаци који броје жуте картоне и асистенције целе године, па вам је можда и занимљиво. :s_d:Постојао је и предлог да се имену тима у ПППремијеру дода одговарајуће име клуба који је је у правој Премијер лиги заузео исто место. Пошто је мени припао Вест Хем ја сам, наравно, то правило оберучке прихватио. Ви остали поступајте по нахођењу (видим да су неки већ прихватили), али мислим да је то згодно у погађању ко је фаворит а ко аутсајдер у сваком мечу будућег првенства.О Драфт лиги ће бити речи на посебном топику, овде само напомена да су у њу сви добродошли - под условом да им први тим игра било у Пппремијеру, било у Чемпионшипппу.Срећно!

Edited by Праслин
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

i 37. izdanje fei kupa...mogli bismo svi da odradimo jedan check in. arsenal - spark potvrdjuje ucesce.i prasline, Timmi

Edited by Timmi
Link to comment

Ja bih da Kuppp dobije ime po Moci ili nbg4ever-u.. :DNaravno, Cuvari Tradicije se prijavljuju za sve moguće Lige i Kupove :fantom:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Učestvujem, naravno da sam se proseravao sa onim planom o abstiniranju. :)Ali stvarno bez ikakvih ambicija, druženja™ radi...(problem je što mi je poso takav da zimi imam i viška vremena, ali zato tamo negde od marta krene opasno da ga manjka....tako sam ove godine učestvovao nekih 30 kola redovno, ložio se opasno i sve što ide uz to, i onda sve usro na samom kraju kad sam se od poslednjih 8-9-10 kola logovao možda jednom. I zbog toga sam popizdeo do jaja i smorio se, a i glupo mi baš bilo zbog vas kolega. :( Čisto da znate ako opet bude tako da mi je stvarno žao, ali jbg....)Edit - čini mi se da je Zoidberg najavio statistiku od početka. Ako stvarno uspe evo mu :Hail: unapred.

Edited by bob loblaw
Link to comment
Ja ustupam moje mjesto Kagawi.Prsline™ javi na PP kod za 1v1 ligu da se koljemo.
Сетио си се! :0.6:Умало да и ту нашу лигу ставим у први пост. :lolol:
Link to comment

Fei poceo da kuka dva meseca pre pocetka :ajde:Kup se zove naravno po Fei-u jer uz najveci trud nisam uspeo da ga stignem po broju postova <_<Trotters Inc - Sotone su in!

Link to comment
I molim vas da zamjetite novi dodatak potpisu. :0.6:
Ма, то је класик, кога то још занима.Ко је до сада уз мене и Хадерсфилд освајао х2х?
Link to comment
Ма, то је класик, кога то још занима.
to je klasik u kom je bio drugi, a kad si drugi to znaci da si sampion. bar tako radi mocina logika.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...