Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013 play-by-play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    329

  • Arkadija

    139

  • freakns

    124

  • harper

    98

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ogromna vecina teniskih eksperata se ne bi slozila s tobom, pod pretpostavkom da ovo sa tri koplja znaci ono sto mislim da znaci, i bili bi u pravu. Nijanse su kod njih u pitanju i ima dosta razlicitih misljenja o tome na ciju stranu pretezu te nijanse. Za tri koplja je Novak bolji od Kubota, Sardija ili tamo nekih Bobija Rejnoldsa, od ovih najjacih igraca sigurno nije.
nisam se dobro izrazio.mislio sam na to da moze komotno da dobija svakog sem rafe na sljacii da se ponekad naravno desi da izgubi jer dodje do zamora materijalaali ove godine ovo vise nije poneki turnir izgubljen, vec skoro svi znacajni
Link to comment

Pa i Divac je jedno vreme bio vidjen za HOF igraca a onda je otkrio burito, kokain, tompuse, telefonski seks itd i lagano poceo da tone... to je jednostavno nesto u srpskom genetskom kodu, budes blizu samog vrha i onda se prepustis porocima i zaboravis na treninge.

Link to comment

realno, najgori deo danasnjeg meca su bili kadrovi na publiku. politicari, zvezde i zvezdice, forsiranje zabrinutih oceva, majki, uze i sire familije na svakih deset sekundi. masovno aplaudiranje greskama neprijatelja (nagradjujemo ga sto je glup), serem im se u belu opremu i jagode sa slagom.djokovic definitivno ima problem u odnosu sa publikom, kao nijedan od vodecih tenisera. ali, prosao je fazu klovna, valjda ce i ovu, kada shvati da nije smak sveta da vise vole i navijaju za protivnika, bez obzira na njegove rezultate do sada.

Link to comment
Federer nas je sve malo razmazio, ucinivsi tenis sportom u kojem ako nisi uzeo bar dva GS turnira godisnje bolje da bacis reket u mutno Dunavo i odes da kokas kokice ispred Meka na Terazijama. Vec prosle godine je bilo jasno da ce se GS-ovi malo drugacije deliti ovih godina. To sto je Novak uradio 2011. godine je teniska senzacija, desava se jednom u 30 godina ili tako nesto. On jeste najbolji teniser na svetu evo vec trecu godinu ali nije toliko bolji od konkurencije da moze da ih mlati gde stigne. Tu su oni svi, sto bi se reklo u par poena.
Ovo je istina. A razliku ne pravi toliko sama veština koliko psiha, a to je ono gde Nole konstantno pada od početka 2012-te pa nadalje.Konkretno, protiv Del Potra čitav meč je bio stegnut i u grču, a protiv Mareja je odigrao kao da je tinejdžer kome je ovo prvo finale u životu nekog takmičenja. Nijednom nije uspeo da odbrani brejk, nije čak bio ni blizu toga. Servis koji je dobro radio u mečevima sa nedoraslim protivnicima u finalu bukvalno nije postojao - a on zavisi samo od jednog - poverenja u sebe.Nole ima jeziv problem sa glavom, i njegov dalji napredak (trenutno je u velikom padu) zavisi isključivo od toga hoće li uspeti da reši taj problem.Ne znam da li ga je uopšte svestan, sudeći po konferencijama za štampu ("Neću se ostvrtati unazad", itd). Ako ovako nastavi, očekujem uskoro da počne da ispaljuje izjave poput Ane - "Dobro sam se zabavljao na terenu", i slične gluposti.Možda bi mu najbolji potez bio da vrati onog Četojevića ili kako se zvaše u tim, jer je njegove prisustvo očigledno jako blagotovrno delovalo na njega.
Link to comment
Ovo je istina. A razliku ne pravi toliko sama veština koliko psiha, a to je ono gde Nole konstantno pada od početka 2012-te pa nadalje.Konkretno, protiv Del Potra čitav meč je bio stegnut i u grču, a protiv Mareja je odigrao kao da je tinejdžer kome je ovo prvo finale u životu nekog takmičenja. Nijednom nije uspeo da odbrani brejk, nije čak bio ni blizu toga. Servis koji je dobro radio u mečevima sa nedoraslim protivnicima u finalu bukvalno nije postojao - a on zavisi samo od jednog - poverenja u sebe.Nole ima jeziv problem sa glavom, i njegov dalji napredak (trenutno je u velikom padu) zavisi isključivo od toga hoće li uspeti da reši taj problem.Ne znam da li ga je uopšte svestan, sudeći po konferencijama za štampu ("Neću se ostvrtati unazad", itd). Ako ovako nastavi, očekujem uskoro da počne da ispaljuje izjave poput Ane - "Dobro sam se zabavljao na terenu", i slične gluposti.Možda bi mu najbolji potez bio da vrati onog Četojevića ili kako se zvaše u tim, jer je njegove prisustvo očigledno jako blagotovrno delovalo na njega.
prakticno sve mogu da potpisem, a prvi bold sam, nazalost, i sam vise puta imao prilike da napisem ovdje.drugi bold je ono sto me stvarno brine - pomalo se nadam da su njegove izjave tipa "ucinio sam sve sto sam mogao, ali nije mi bio dan" samo verzija za javnost, a da on zapravo zna da ima problem i pokusava da ga rijesi. medjutim, kad u kombinaciji sa tim izjavama vidimo ono sad vec standardno "potreban mi je odmor", nisam bas siguran...
Link to comment
drugi bold je ono sto me stvarno brine - pomalo se nadam da su njegove izjave tipa "ucinio sam sve sto sam mogao, ali nije mi bio dan" samo verzija za javnost, a da on zapravo zna da ima problem i pokusava da ga rijesi. medjutim, kad u kombinaciji sa tim izjavama vidimo ono sad vec standardno "potreban mi je odmor", nisam bas siguran...
Bolje si ovo forumulisao, a to je suština. Ja se duboko nadam da su i on lično i ljudi koji ga prate svesni ovoga. U suprotnom, gubljenje mečeva sa najvećim pritiskom će se nastaviti.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...