Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2013


renne

Recommended Posts

Daleko najslabija četvrtina je Ferer-Delpo, osim dvojice-trojice sve sami šljakaši. Generalno, sviđa mi se kada je žrijeb ovako neravnomjeran, garantuje dosta uzbudljivih mečeva u prvoj nedjelji turnira.

Link to comment
Ana drugi meč na broju 12, Troicki prvi na broju 10, za ostale devojke još nema rasporeda
:lolol: :lolol: :lolol:ne znam jesi li ovo namerno, ili slucajno, ali suza! :lolol:
Link to comment

:Djelena protiv dolonc na parkingutm baš šit, to neće moći da se gledapošto nije velika scena, može jelka i da zabrlja a izgleda i da dolonc uopšte nije lošau kakvoj je fomi lu, da li bi tu moglo da bude kakvih komplikacija za makijatm ?ana ne bi smela da zabrlja, bojana će napraviti velik upseh ako prođe, a što nije nemoguće

Link to comment
u kakvoj je fomi lu, da li bi tu moglo da bude kakvih komplikacija za makijatm ?
Lu? Možda ako Makiju™ vežu jednu ruku na leđa ili tako nešto :P
Link to comment

luu je trava omiljena podloga, nema slučajno na travi najbolje rezultateume on da odigra kao rekreativac al' ume da mu dođetm ko onomad kad je izacio rodika

Link to comment

Lu je valjda bio povrijeđen, mada je to vjerovatno više slučaj alergije na šljaku od koje pati i njegov današnji protivnik.Danas su Conga i Gulbis drugi na centralnom, to mi više djeluje kao meč koji ne bi trebalo propustiti.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...