Jump to content
IGNORED

Kup Konfederacija


Milosh76

Ko ce osvojiti Kup Konfederacija?  

34 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti Kup Konfederacija?

    • Spanija
      3
    • Tahiti
      14
    • Nigerija
      2
    • Urugvaj
      2
    • Italija
      3
    • Brazl
      8
    • Japan
      1
    • Meksiko
      1


Recommended Posts

Btw, Prandelli mi deluje kao covek kao koji ne zna gde udara na ovom turniru. I to ne mislim samo zato sto ima neki cudni fetis ili man crush prema jebenom Giaccheriniju :) Maggio, koji je rwb 1/1, na desnom beku, desnjak na levom, Barzaghli koji ne zna gde udara, Montolivo levo od Pirla mesto Marchisija, Aquaman™ na krilu... Previse ludorija. Jeste vreme i mesto za blaze eksperimente, ali zbog ovakvog cirkusa je mogla da pukne bruka i da dobiju po gujsci i proslo kolo i veceras. Cini mi se da su dobili na cist individualni kvalitet kod nekih igraca.Ajde sto nije vodio neke koje je trebao (Verratti i Ogbonna pre svih), ali nije mi jasno zasto drzi El Shaarawyja na klupi sve vreme i zasto jebeni Diamanti nije dobio mesto, bar posle izmene, na mestu gde vredi, a gde manjka.Brazil nije bio ubedljiv za sada, ali mi deluje da ce lako izaci na kraj, posebno sto je Il Migliore™ suspendovan za poslednje kolo :)

Edited by crtamOrasi
Link to comment
  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    33

  • Ajant23

    24

  • MiddleClass

    17

  • crtamOrasi

    16

Šta se to dešava sa Brazilom?Oni su potpuno odbacili svoj stil igre?Nekada sam čekao svetska prvenstva upravo zbog njih.Prepoznatljiva igra-spora,ali uniranje u lepoti.Kratki pasovi,dupli pasovi,driblinzi su lomili protivnika.Gol Ziko-Sokrates protiv Italijana 1982. godine je najbolji primer za to.Danas,Japanci ih stisli na svoju polovini a ovi ne mogu da ih se oslobode pa centarhalfovi durišu lopru napred,upošljavaju napadače,preskaču sredinu?!Kao da su ih učiči Janković ili Mihajlović.Totalna dekadencija,nestanak sambe na terenu.

Link to comment

Ubise boba Urusi u nesretnim Nigerijcima poslednjih pola sata. Daleko su mi ovi od simpaticnih, ali zbog ovolikog broja faulova zao mi je sto ga nisu nekako umuvali.

Link to comment
Jednostavno ne mogu da se otmem utisku kakvo je govance ovaj Luis.
I to samo zato što igra u Čelziju i što tamo žive bogataši i vlasnik im je bogataš...
Link to comment
Ispade ponovo odlicna utakmica :)
I to posle onako bednog prvog poluvremena.Kod drugog gola Italije čini mi se da je sudija hteo da svira penal, pa se predomislio kad je video da pada gol? (Mourinho im nikad neće priznati gol.) Aca se trudi da izmisli neki faul u napadu...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...