Jump to content
Sign in to follow this  
Timmy

KK Partizan, sezona 2013/14 - pohod ka drugoj EL tituli

98 members have voted

1. 1. U novoj sezoni KK Partizan

• Daleko u Evroligi i 2-3 domaća trofeja
    • brz kraj u EL, uz domaće trofeje
    • loše u EL, još gore u nas
    • Evrotitula
    • nešto peto

Recommended Posts

Jimmy Kowalski
Btw, Djekic je ucestvovao u osvajanju 4 domace titule, 3 ABA i 3 Kupa, vise nego Danilovic i Divac zajedno... a tek su mu 22 i imace priliku da se jos 4 do 6 puta vrati u klub. Verovatno najpotcenjeniji igrac u istoriji Partizana.
Taman da osvoji vise nego Tosa i Pera zajedno..

Goranz
Ovaj 25. septembar 2026. ću dugo pamtiti. Utisak utakmice - Đekić. Vodim sina u Marfin Pionir. naš sveti hram, i ladno pored nas sedi Đekić. Kaže da nema šanse da se vrati, da su mu navijači priredili neverovatan oproštaj i da se nakon 15 domaće i 10 ABA titule zasitio, da više nema motiva da se zagreva, piše poeziju na kraju klupe i dodaje vodu kapitenu Kecmanu.
Edited by Goranz

BlackGeorge

Katić, Mačvan i Miljenović prijavili Partizan zbog dugovanjahttp://www.sportal.rs/news.php?news=103773

kobni zelaya

Ja ne mogu da verujem da Raduljica očekuje da bude plaćen za ono što je igrao. :fantom:

hulk

nesto dobre ovo stipendije.. :fantom:

keitel

Valjda je jasno da se ovde ne radi o grupi igrača koji nisu isplaćeni zato što su loše igrali, ili nedajbože, pojačali redove rivala. U Partizanu je situacija takva da se duguje svima, a jedina razlika može biti to što se prilikom dodjele stipendija već godinama prvo isplaćuju stranci i stariji igrači.To što neki drugi nemaju te probleme možemo da pripišemo kvalitetnom sportskom menadžmentu, ništa drugo.

freakns

Coki nagovorio Katica, a ovaj potpalio ostale!

hulk

da a to sto se trosilo sakom i kapom u vladarinoj eri, necemo uzimati zdravo za gotovo(a u obe sezone pojedinacno, postosilo se vise nego sto je zvezda u protekloj) :fantom:

goofs

Zar Miljenovic nije dobio raskid ugovora tako sto je oprostio dugovanja kluba prema njemu, a ovi s druge strane mu nisu pravili problema oko trazenja novog kluba (nisu ga terali da ide na arbitrazne komisije, itd.)? Tako to ide, zar ne?Inace, zao mi momka, znao sam da ga ovi nasi nisu placali, a po nacinu napustanja Radnickog kapiram da ni tamo nije video neke pare.

sabahudin

Samo je Katic tuzio.

stevo glogovac
Samo je Katic tuzio.
i to pre šest meseci.

goofs

A Smraduljica? On je prvi valjda, pa su ovi odmah iskopali neku kintu da mu daju, verovatno ne sve.

hulk
A Smraduljica? On je prvi valjda, pa su ovi odmah iskopali neku kintu da mu daju, verovatno ne sve.
pda, radule je prvi, al je posle povukao posto je odradjen reprogram.. isto to je i sa macuanom, samo sto ovaj nije tuzio...

LeoWestermann
Samo je Katic tuzio.
Naravno, ali ćokijevi mediji opet spinuju jer ih je Braun tužio, pa čisto ono: "šta ima veze, eto Partizan tužilo njih četvoro, petoro, desetoro..."

pacey defender

Mi smo onu Raduljicinu sezonu platili 150+ hiljada ojra (verovatno celih 200 jer je sigurno dobio neku stipendiju dok je bio kod nas)? :isuse:Macvan je igrama zasluzio svaki dinar iz ugovora.Za Miljenovica ne znam sta da mislim, nemamo dovoljno informacija o raskidu ugovora.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...