Jump to content

KK Partizan, sezona 2013/14 - pohod ka drugoj EL tituli

Timmy

98 members have voted

1. 1. U novoj sezoni KK Partizan

• Daleko u Evroligi i 2-3 domaća trofeja
    • brz kraj u EL, uz domaće trofeje
    • loše u EL, još gore u nas
    • Evrotitula
    • nešto peto

Recommended Posts

pa ne znam sta da ti kazem, jbg...

@flegma

covek je ozbiljno povredjen a potreban im je za f4 kao lebac. kakav crni bertans, evroliga je ulog a kinsey je uz bogdanovica najbolji igrac ove sezone, plus je konstantniji od bogdana. zbog dve plate ga sigurno nece terati, to je jednostavno presmesno.

Jebem li ga, to što ti pričaš je logično, ali sa ovim budalama u KKP... Kao išao je na preglede, nije mu ništa, ali njega boli, neće da se žrtvuje, ide u Ameriku na 7 dana da se pregleda (kao da u Evropi nema gde da se pregleda zglob za dan).... Smrdi mi cela ta priča.

• Replies 8,6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Кристофер Лумумбо

333

• Timmy

527

• MayDay

609

• kim_philby

486

Jebem li ga, to što ti pričaš je logično, ali sa ovim budalama u KKP... Kao išao je na preglede, nije mu ništa, ali njega boli, neće da se žrtvuje, ide u Ameriku na 7 dana da se pregleda (kao da u Evropi nema gde da se pregleda zglob za dan).... Smrdi mi cela ta priča.

nema sta da smrdi.... ova klinika di su ga pregledali se do sada pokazala krajnje nestrucnom. covek ima probleme sa zglobom vec mesec dana, a ovi mu pricaju kako je zdrav ko dren, naravno da je covek osetio nepoverenje i otisao di je siguran da ce ga pregledati kako treba

mislim, nije da mi nismo idioti, ali da zbog nekih 70-80K(neam pojma kolika je Kinseyu plata ali cenim da nije preko 40K mesecno) rizikuju EL sledece sezone je potpuno suludo.

Uopste ideja da je Kinzi namerno oteran pred utakmicu u kojoj Partizan moze sebi da obezbedi trece mesto i duel u Areni protiv Cedevite za Evroligu, pred domacom publikom, je totalno hillarious. Pobedom od +8 sutra Partizan uvodi ovu traumaticnu sezonu u potpuni red i nikakvo zajebavanje sa Kinzijem zbog "dve stipendije" im sigurno ne bi padalo na pamet.

ja sam u ovim slučajevima uvek na strani igrača. ako ikakav slučaj postoji, u smislu sukoba klub-igrač, namere da se igrač tera da igra povređen i slično.

i u slučaju najnegativnijeh ishoda, npr. 5. mesta, nema te sile koja bi me ubedila da je to ikako krivica TK. to se čak ne bi moglo ni pripisati situaciji  sa povredama. mi smo naprosto bacili kroz prozor bodove koji nam se sada ukazuju kao neophodni. i koje smo mogli i morali da osvojimo sa raspoloživim snagama. mislim na gostovanja Solnoku, Krki i Olimpiji i MZT u Pioniru. dakle, ovo su sve bili bodovi koje svojom glupošću nismo uzeli. ok, u svakoj sezoni se desi neki glupavi poraz, ali mi ne bi bili u situaciji u kojoj smo da smo samo jednu od ovih tekmi dobili.

u slučaju neuspeha krivica može da bude samo na stručnom štabu.

Edited by Ted

Iskreno, posle svega sto se Partizanu desavalo s povredama ove sezone ne verujem da ima tog majcinog sina od igraca koji bi imao poverenje u Partizanov strucni stab, narocito onaj deo koji se bavi fizickom pripremom igraca. Cak i celicni Milosavljevic je pred povredu bio vidno umoran i na tu temu se stalno kukalo. A od svih ludila koje je ove godine dolazilo iz Partizana meni je najludje bilo ono vracanje Kinzija na parket protiv Cibone. Potpuno neobjasnjiva stvar. Hajde da je nesto uradio nego se covek bukvalno nije pomerao sve vreme dok je bio na parketu.

Kinzi ide u USA na preglede i ne treba biti mnogo pametan pa videti da u KKP nisu srecni zbog te odluke. Na pitanje gde tacno ide na preglede, u koji grad... Vujosevic kaze tipa, nemam pojma, ne interesuje me... Izgleda mi da je po ugovoru izmedju igraca i kluba po pitanju (ne)izvrsavanja obaveza merodavno misljenje klupskog lekara (otuda ono Vujosevicevo 'imamo to napismeno'), tako da moze da se desi da KKP to potegne kao razlog za raskid ugovora, narocito ako lekar u USA predlozi duze mirovanje...

Rekao bih da je ovo sezona gde je KKP imao i previse sranja (sto svojom zasluom sto sticajem nesrecnih okolnosti), dok je KKCZ svoje pucanje u sopstvenu nogu Silb i povredu Mitrovica prebrodila neocekivano dobro. Tako da bih bio vrlo iznenadjen da KKP odbrani titule u ABA i KLS, verovatno bi i oni bili srecni ako izbore finale ABA i EL sledece godine.

Tako da bih bio vrlo iznenadjen da KKP odbrani titule u ABA i KLS, verovatno bi i oni bili srecni ako izbore finale ABA i EL sledece godine.

tako na kraju ispada, a usput se dobijjau zajebane tekme u evroligi. totalni apsurd. ono jedino što me drži to je da kad god igramo recimo sa zvezdom tekmu koja odlučuje, dobijamo u 99 % slučajeva. neki put lagano, neki put jedva, ali nekako uvek dobijemo.

Iskreno, posle svega sto se Partizanu desavalo s povredama ove sezone ne verujem da ima tog majcinog sina od igraca koji bi imao poverenje u Partizanov strucni stab, narocito onaj deo koji se bavi fizickom pripremom igraca. Cak i celicni Milosavljevic je pred povredu bio vidno umoran i na tu temu se stalno kukalo. A od svih ludila koje je ove godine dolazilo iz Partizana meni je najludje bilo ono vracanje Kinzija na parket protiv Cibone. Potpuno neobjasnjiva stvar. Hajde da je nesto uradio nego se covek bukvalno nije pomerao sve vreme dok je bio na parketu.

Posebno Kinzi koji je svoj budući evroligaški ugovor već zaslužio, a imao je velikih problema sa povredama u prošlosti i dovoljno razloga da ih se plaši. Budimo realni, čovek je najpoštenije odradio svoj ugovor koji će verovatno morati da naplati sudski, i nije mu neophodno da doživi Bertinu sudbinu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...