Jump to content
Sign in to follow this  
Timmy

KK Partizan, sezona 2013/14 - pohod ka drugoj EL tituli

98 members have voted

1. 1. U novoj sezoni KK Partizan

• Daleko u Evroligi i 2-3 domaća trofeja
    • brz kraj u EL, uz domaće trofeje
    • loše u EL, još gore u nas
    • Evrotitula
    • nešto peto

Recommended Posts

MayDay

Je l to znaci da i ja mogu da otvorim nekakvo udruzenje i da pozovem ove velike klubove da dodju da igraju moj neki kup?A KSS samo tu sluzi da zavrsava compliance sa FIBA?

Ted

nije neobično da uruženje klubova upravlja ligom, al naše uduženje je ko i naša država.....smehotresnoako ponudiš klubovima dobre uslove i zainteresuješ ih i ako im je isplativo da igraju tvoj kup/ligu, možeš.

SNARC
Je l to znaci da i ja mogu da otvorim nekakvo udruzenje i da pozovem ove velike klubove da dodju da igraju moj neki kup?A KSS samo tu sluzi da zavrsava compliance sa FIBA?
Zar nije ULEB uradio nesto slicno tome, ukravsi EL od Fibe ?Poslato sa Alcatel OT 995 by tapatalk

beatakeshi
Interesantno će biti ako skroz nestane para za košarku. Odjednom bi mogli da postanemo i klupska velesila u Evropi. :fantom:
Na šta bi ličila ABA liga da se vrate svi "domaći"! Staze stare slave!

Timmy

Aha. I Siroki onda postane prvak Evrope.

Timmi

berta hoda bez pomagala, nisam ga skontao na vrijeme da ga pitam za povredu.i legla im je kinta izgleda.

Edited by Timmi

Lyckety Splyt

Rekao je Debeli da je definitivno pokidao acl. Čuće se sa ljudima iz San Antonia, pa će odlučiti da li će da se operiše ovde ili tamo.

Dr Arslanagić
vise nego lose, real i barsa kasne za po 2-3 plate, sto je nezamislivo a bilbao je od pocetka lige primio samo 2 plate...i pricamo o ligi koja je najbolje uredjena u evropi, pa ti racunaj...
takoreći, uskoro će se i tući košarkaši za Duletove stipendije :naughty:

Fins fleet

Mnogo su ovo oprecna misljenja. Ako ce biti sest meseci, onda je spreman do nove godine. Ako je za kraj jadranske, onda je u maju.

Joe D

Ne znam da se neko oporavio od pokidanog ACLa za sest meseci. Bar ne da je bio u stanju da igra.

SNARC

Od juce mi je u glavi..radi li ona neke tretmane nakon operacije ligamenata..ili njen delokrug cine iskljucivo misici ?3501.jpg

Scouser

sve što "konjska" placenta može da regeneriše ...

freakns
Ne znam da se neko oporavio od pokidanog ACLa za sest meseci. Bar ne da je bio u stanju da igra.
nfl_a_peterson_wm_600.jpg

kud u maglu Simoviću

tek da se upišem

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...