Jump to content
Timmy

KK Partizan, sezona 2013/14 - pohod ka drugoj EL tituli

98 members have voted

1. 1. U novoj sezoni KK Partizan

• Daleko u Evroligi i 2-3 domaća trofeja
    • brz kraj u EL, uz domaće trofeje
    • loše u EL, još gore u nas
    • Evrotitula
    • nešto peto

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо
Cu li iko ista novo za Bertu..sve nesto zivim u iscekivanjima da procitam da i nije toliko lose kao sto su mislili..ili da je lose ali ce da ga srediti ona riba sa konsjkim ili ovcjim placentama pa ce u oktobru biti fit..uzasno me pogadja to sto mu se desilo :(
Ma nema sta da cekas, sledece sezone nece igrati, barem ne u evroligi, mozda ce odigrati nasu ili kraj jadranske, ali i tu ce mu trebati vremena da se vrati.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

hulk
Cu li iko ista novo za Bertu..sve nesto zivim u iscekivanjima da procitam da i nije toliko lose kao sto su mislili..ili da je lose ali ce da ga srediti ona riba sa konsjkim ili ovcjim placentama pa ce u oktobru biti fit..uzasno me pogadja to sto mu se desilo :(
kazu da je izgleda definitivno da je pokidao prednje ukrstene, dakle nije dobro.. valjda ce se i na kzs dotaci toga...

misko maric

Iskustvo kaže da smo najbolje prolazili kad smo se najmanje nadali. Kad su očekivanja bila velika, obično je bivalo udaranje k... o ledinu. Tako da, ne bih da budem Milogled, ali biće ovo nezgodna sezona :)Što se tiče igračkog kadra, moja očekivanja su obično nerealna. Kosta Perović? Vule Avdalović?

Joe D

trebalo bi da znas da se vule oporavlja od pokidanih ligamenata kolena

Lyckety Splyt
Samo ti mraci. Ali docekaces da gledas osvajanje Titule, pazi sta ti kazem :) . Ove, ili neke tamo sezone... Ali voljeni klub ce se ponovo popeti na vrh Evrope.
+1osvajamo Evrokup

hulk
Je l nam dolazi Bobika?
vrlo verovatno, ipak misko je taj koji ce da odluci..sve zavisi dal cemu naci neki angazman preko za 300-400k..ukoliko ne, onda ce doci kod vas za upola manju cifru i svi sretni i zadovoljni..

MayDay

a stanje na trzistu u evropi lose? zao mi, jbg, jer bih volela da moze vise da zaradi, a istovremeno to je sansa domacem klubu. ipak, vise bih volela da svi nasi igraci igraju u sto boljim klubovima.nego, imam pitanjce. djilas ovde kaze da on nije nadlezan za domaca takmicenja. http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=06&dd=14&nav_id=722888ako nije kss, ko tacno uredjuje pravila u domacim kosarkaskim dogadjajima?

Uskebasi
MONDO Sport@Mondo_Sport 4mVujosevic: Posto je draft pik San Antonija, Bertans ce mozda biti operisan i u Americi, ako oni budu insistirali. Pauza najmanje 6 meseci.

freakns
a stanje na trzistu u evropi lose? zao mi, jbg, jer bih volela da moze vise da zaradi, a istovremeno to je sansa domacem klubu.ipak, vise bih volela da svi nasi igraci igraju u sto boljim klubovima.nego, imam pitanjce. djilas ovde kaze da on nije nadlezan za domaca takmicenja.http://www.b92.net/s...4&nav_id=722888ako nije kss, ko tacno uredjuje pravila u domacim kosarkaskim dogadjajima?
pa i nije.nadlezan je ovaj sto je dosao mesto Bojica

MayDay

pa ne znam kako ide, zaista. zato pitam.

hulk
a stanje na trzistu u evropi lose? zao mi, jbg, jer bih volela da moze vise da zaradi, a istovremeno to je sansa domacem klubu.ipak, vise bih volela da svi nasi igraci igraju u sto boljim klubovima.
vise nego lose, real i barsa kasne za po 2-3 plate, sto je nezamislivo a bilbao je od pocetka lige primio samo 2 plate...i pricamo o ligi koja je najbolje uredjena u evropi, pa ti racunaj...

freakns
takmicenje ne vodi KSS vec direktor takmicenja. njega biraju klubovi, a kod nas je to ovaj lik sto je dosao umesto Bojica(bese Jovicic?).

goofs
Ova nasa Pasteta liga je nesto kao Premijer liga u Engleskoj, otcepila se od saveza i ima svoju rukovodecu strukturu, dakle nadlezan je direktor KLS kome trenutno malo ko zna ime.btw. upisah se od smeha dok sam ovo pisao :D

SNARC
vise nego lose, real i barsa kasne za po 2-3 plate, sto je nezamislivo a bilbao je od pocetka lige primio samo 2 plate...i pricamo o ligi koja je najbolje uredjena u evropi, pa ti racunaj...
Znaci, Rusi i Turci ce voditi kolo. Vladimir Tica je pricao mom ortaku kako su ih placali u Rusiji..dodje lik sa dzakom para i kuhinjskim gumicama krajem svakog meseca, izbroji svakom svotu, poveze gumicom i cao. Poslato sa Alcatel OT 995 by tapatalk

kobni zelaya
Interesantno će biti ako skroz nestane para za košarku. Odjednom bi mogli da postanemo i klupska velesila u Evropi. :fantom:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...