Jump to content
Timmy

KK Partizan, sezona 2013/14 - pohod ka drugoj EL tituli

98 members have voted

1. 1. U novoj sezoni KK Partizan

• Daleko u Evroligi i 2-3 domaća trofeja
    • brz kraj u EL, uz domaće trofeje
    • loše u EL, još gore u nas
    • Evrotitula
    • nešto peto

Recommended Posts

Timmy

Prošlu sezonu je najbolje opisao SNARC "Hvala na sezoni koje cu se uvek setiti kada posumnjam u klub koji volim".A za sledeću sezonu nikad bolja osnova : umetnik Leo na kecu, očekujem da razvali. Ludi Bogdan na dvojci. Nadam se i srce ovog tima - Dragan. Na trojci Berta/Lučić - kakav tandem to može da bude. Zver Jo cetvorka i ova trojica na centrima.Ako ostanu Dragan i Luča (šanse su izgleda oko 50% za obojicu), a nadam se da hoće potrebno je kupiti samo jednu četvorku i eventualno keca i peticu u zavisnosti šta će se desiti sa Gordićem i Muslijem/Gagićem... Kupiti nekog talenta ili povratnika ako iskrsnu. I dodati par klinaca.I samo je nebo iznad nas!

Кристофер Лумумбо

bertansa ne racunaj, sledece sezone ga necete gledati, barem ne u evroligi. inace, vi nemate igraca koga mozete da zavalite za veliku kintu pa cete ponovo biti u finansijskim problemima. mislim da navijaci partizana nisu ni svesni da je rok trajanja ovog tima veoma mali, a povredom bertansa je jos manji.

April

F4

Fins fleet

Ovo mi najgore od svega, izgleda mi kao da cemo jedino Milutinova gledati u timu nakon ove sezone. I sada Bertansa :isuse: Bas steta, sledeca sezona je mogla da bude vrhunska.

Papovac

neko mi rece da je video da dolazi dasic.a nikad vise ne sumnjam u duleta i psd

1n54jd3r

Da nije doslo do nesrecne povrede Bertansa, ocekivanja bi nam opravdano bila vrlo visoka. Velika steta za borbenog Bertu, velika steta za partizan. Prostora za napredak tima svakako ima. Najveci luft postoji kod Lea, nadam se da ce mnogo napredovati preko leta, dobiti na samopouzdanju. On svakako ne sme biti igrac koji ce da uzme samo 3-4 suta za citavu utakmicu. Zofri potencijalno moze da bude na nivou Pekmena u sezoni kada je objasnio u KKP. Bogdan ce svakako biti konzistentniji, smanjice valjda broj tupavih faulova i drzati kosgeterski ucinak na dvocifrenom. Milutinov nakon sjajnog starta sezone je usao u neku spiralu manjka samopouzdanja, sto je i normalno za klinca njegovih godine. Ozbiljniju ulogu ce imati sledece sezone.Realno je da Luce i Dragan zapale preko, i u tom slucaju uz izostanak Berte zaista nemam ideju kako cemo da nadomestimo taj manjak pevca™

beatakeshi
neko mi rece da je video da dolazi dasic.a nikad vise ne sumnjam u duleta i psd
Dašić ne. Izgleda Birčević.

ambasador

Samo da se, po tradiciji, upisem na prvoj strani ovog svetog topica. Nek nam je sa srecom sezona 13/14.

Milogled Bluff

Tek sad videh drugi deo naslova. Sta reci, osim :isuse:

BarryWhite
Dašić ne. Izgleda Birčević.
Sto je i logicno obzirom da je domaci igrac i da moze da napreduje. Secam se da je one sezone kad je dosao Djekic bila dilema da li ce dovesti njega ili Bircevica. VJ je tada koliko sam cuo ubedio DV da je Djekic bolji izbor :D. Uglavnom verovatno se i racunalo da se na Djekicu moze potencijalno dobro zaraditi. Ako dovedete Bircevica to ce biti odlican potez.

Ted

eh, da je bilo neta u vreme prvog pohoda, i da je stavljen ovakav naslov, verovatno bi bio sto puta fejspalmovan ;)

Timmy
Samo ti mraci. Ali docekaces da gledas osvajanje Titule, pazi sta ti kazem :) . Ove, ili neke tamo sezone... Ali voljeni klub ce se ponovo popeti na vrh Evrope. Edited by Timmy

freakns
ti si posle kupa oplakao sezonu, napljuvao i upravu i sve okolo, cestitao Ciganima 4 naredne titule... sve u svemu, tvoj pesimizam daje proceni na realnosti!

SNARC

Cu li iko ista novo za Bertu..sve nesto zivim u iscekivanjima da procitam da i nije toliko lose kao sto su mislili..ili da je lose ali ce da ga srediti ona riba sa konsjkim ili ovcjim placentama pa ce u oktobru biti fit..uzasno me pogadja to sto mu se desilo :(

MayDay

Je l nam dolazi Bobika?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...