Jump to content
Töölönlahti

KK Crvena zvezda 2013/14

Da se prebrojimo!  

113 members have voted

1. 1. Euroleague, debitantski domet?

• Prvi mačići se u vodu bacaju! (Regular Season)
    • Orlovi rano lete... (Top Sixteen)
    • Ne okreći se, sine... (Quarter-finals)
    • Jako i do samog kraja! (Final Four)
  2. 2. ABA, plasman?

• press replay (rutinski™ F4, nazad u finale)
    • shit just got tougher (obigravanje oko F4, Muta style)
    • second season syndrome (veselo društvo mediokriteta, od Krke do MZT-a)
    • worst case scenario (putevima zaspalih giganata, Splita, Bosne i tako...)
  3. 3. Da li će Radonjara™ dočekati kraj sezone?

• Nego šta nego 'oće, to je to, kvalitetan stručnjak po ukusu rukovodstva!
    • Đokić, Stepi i Klipa da pripreme radne biografije i Prizma merače...

Recommended Posts

Lyckety Splyt

Pa valjda se i on nešto pita ako ima važeći ugovor za sledeću sezonu.

hulk

pa najbolje da cemo mesta za stranace da bacamo na neke alekse popovice...simon je ok al kao back up i za ne vise od 15-20 minuta, al nazalost kapiram da ce sledece imati minimum 25 minuta u proseku...u sustini i ne postoji neka druga opcija.. zameniti ga keseljem je manje vise isto s, s tim sto keselj ni nece da dolazi.. a tek bi smrt bila da imamo njih dvojicu u paru...

Nikodije
Pa valjda se i on nešto pita ako ima važeći ugovor za sledeću sezonu.
Ako mu saopšte da ga ne žele, bolje mu je da se pokupi nego da trpi harasment koji će uslediti, a koji su već preživeli Milutinović, Braun... neku Ukrajinu za slične ili nešto manje pare verovatno može da nađe. Edited by Nikodije

Host
ja bi rakoca koristio samo u el, tamo se em snalazi ko riba u moru, em sudije imaju maximalni respekt...u kls-u i jadranskoj, pretuku ga na svakoj utakmici a sudije bolji odnos imaju prema cveletu nego prema rakocu...lm, malo mi je licimurno ovo oko covare, kao nek on da da pare i nek se ne mesa..to naravno nije realno, kao sto ni nije realno da debeli pocne da se ponasa normalno i da prestane da vrsi prtisak na sudije...mi imamo samo 2 opcije, ili covic gde nabavlja pare i mesa se u sve, ili bez covica, al onda nemas ni za burek, vec tuzbe na svakih nedelju dana, a okosnicu tima ti cine razni balabani, kovachi etc...vratimo malo film...u sezoni 10/11 smo u abi bili predposlednji, u domacoj ligi peti, a u kupu smo ispali u 1/2.. totalni kolaps i sa igracima i sa finansijama..nakon toga gde smo prakticno vec bili vidjeni za stecaj, chovara nas preuzima i to u situaciji sa 15m dug, sto niko normalan a ni nenormalan na bi uradio...doveden je pesic i sklopljen skroman tim, koji nije briljirao u abi, al se nakon par godina opet vratio u finale kupa i prvenstva...ove sezone, doveden je znanto bolji tim, obezvedjena je el, uzet je kup i opet su ponovljena finala u kupu i prvenstvu...naravno to ne moze da se smatra za neki uspeh, al kad se pogleda koliko je puta pre dolaska covica zvezda ulazila u finala, kao i da nije dovoljna samo borba na terenu za uspeh, vec i van terena, onda mozemo da kazemo da smo imali solidne protekle 2 sezone....covic je takav kakav je, al je za 2 godine uveo klub u el, a prethodni eksentrici ni za 10 godina nisu mogli ni nista priblizno da urade...malo li je, sto se svake godine klub vidno podize, sto u rezultatskom, sto u ogranizacionom i finansijskom smislu...
1) Ranijim garniturama je trebalo vremena da dovedu CZ do stecaja. Covic je, zahvaljujuci "specificnosti politickog trenutka", uspeo ono sto ne bi smelo da bude dozvoljeno i ponistio prethodne dugove. Dajmo mu nekoliko godina, pa cemo videti da li je njegov poslovni model uspesniji.2) CZ je usla u EL iskljucivo zahvaljujuci promeni pravila. Da su stara pravila ostala na snazi, CZ bi igrala EC i sledece sezone. Stavise, CZ ne bi usla u EL ni promenom pravila ucesca da ta pravila nisu ubrzo prekrsena. Da su se doslovno postovala pravila, EL bi igrali Partizan i Igokea.

adasevic

Istina. Mada da su ova pravila vazila prosle ili pretprosle sezone, mi opet ne bi bili ni blizu EL. Pravila o EL se malo malo menjaju, ali sustina je da tamo uglavnom odlaze najbolji klubovi iz ovog regiona i da ako si 10. u ABA dzaba ti sistem takmicenja... POjma nemam na sta ce tim da nam lici sledece sezone, ali stvari danas tako stoje da smo stabilni sa finansijama i da mozemo da mastamo o pojacanjima i o tome koga cemo da sutnemo a koga dovedemo, a ne da pricamo o tome da li cemo da postojimo do jula ili do avgusta i da li ce koseve da nam plene fizuicka ili pravna lica. Iz ugla komsijskog navijaca verovatno ne mozete da razumete da je izostanak takvih frustracija sasvim dovoljan melem za sve ovogodisnje rane. Dugorocne prognoze i planovi u srpskoj kosarci (i Srbiji generalno) su SF, tako da glede kosarke, mi cemo da uzivamo u sleedcoj sezoni i u EL koje smo se prilicno uzeleli. Da li ce Oxy da presudi Covi ko Bati ne znam, ali iskren da budem ni ne zanima me. I ove sezone je bilo dobre kosarke od strane momaka u crveno belim dresovima, a verujem da ce gotovo iizvesno biti i naredne (a verujem da ce biti i jos bolje).

hulk
1) Ranijim garniturama je trebalo vremena da dovedu CZ do stecaja. Covic je, zahvaljujuci "specificnosti politickog trenutka", uspeo ono sto ne bi smelo da bude dozvoljeno i ponistio prethodne dugove. Dajmo mu nekoliko godina, pa cemo videti da li je njegov poslovni model uspesniji.2) CZ je usla u EL iskljucivo zahvaljujuci promeni pravila. Da su stara pravila ostala na snazi, CZ bi igrala EC i sledece sezone. Stavise, CZ ne bi usla u EL ni promenom pravila ucesca da ta pravila nisu ubrzo prekrsena. Da su se doslovno postovala pravila, EL bi igrali Partizan i Igokea.
ne mozemo tako eksplicitno da gledamo..da su 10/11 kao sto je i bilo panirano miloje i palasio dosli u partizan, umesto sto je prvog ukocilo u ledjima a drugi zadrzan u americi, onda partizan ne bi ni video f4 el te godine, zar ne? :D

Host
Iz ugla komsijskog navijaca verovatno ne mozete da razumete da je izostanak takvih frustracija sasvim dovoljan melem za sve ovogodisnje rane.Dugorocne prognoze i planovi u srpskoj kosarci (i Srbiji generalno) su SF, tako da glede kosarke, mi cemo da uzivamo u sleedcoj sezoni i u EL koje smo se prilicno uzeleli. Da li ce Oxy da presudi Covi ko Bati ne znam, ali iskren da budem ni ne zanima me. I ove sezone je bilo dobre kosarke od strane momaka u crveno belim dresovima, a verujem da ce gotovo iizvesno biti i naredne (a verujem da ce biti i jos bolje).
Meni je drago sto ce CZ igrati EL sledece sezone. Osim sto cete gledati relevantne evropske utakmice, bonus je i sto ce klub imati bolju referentnu tacku gde se nalazi. Mozda ce to smanjiti tenzije izmedju dva kluba.

hulk

ja sam uvek za to da trener bira igrace, al ako radonjara stvarno razmislja da dovede aleksu(a izgleda da razmislja :huh: ), onda druze chovara ne daj radonjari da bira igrace :isuse:

Jozef K.
+1.Od Čovara navijači očekuju da skine Partizan sa trona. Ove godine je ULEB bukvalno ugurao Zvezdu/Partizan na račun igokee. Zvezda kada bi i naredne izvisila za titule u pašteti/aba i još ispušila EL, mislim da bi se otežala pozicija Ćokiju.Kakav je sada problem sa Aleksom Popovićem? Sigurno je bolji od Lazića i Radivojevića.

hulk

daj nemojte se sprdati, kakav bre aleksa.. iz buducnosti bi mogao da svarim samo mihailovica...

palikaris
pa radi se uveliko na tome, uostalom svi ozbiljni klubovi u ovom periodu zavrsavaju sastave :fantom:bice opet kukanja od strane grobara al ne vidim razloga za time, normalno je da se pomaze slabiji tim a oni su pokazali da mogu i bez para evilsmile.gif
pre će biti da smo mi pokazali da ne možemo ni sa parama.ja se ne nadam preteranom uspehu sledeće sezone, ima čović opet da vodi i sastavlja tim, da menja trenere i igrače, da kenja posle svakog poraza i nabija im pritisak, i opet će se isto završiti - puno para, malo rezultata. problem sa njim je što je klasični "ja sve najbolje znam" gegula, pa je i pešića uspeo da otera. vukoičića je ostavio na miru par meseci i igrali smo najbolji basket u zadnjih 10tak godina, a čini mi se da je radonjara zajeb težak, forsira košarku koja uopšte ne leži ovom timu. al bi bilo okej dati mu šansu bar do kraja sledeće sezone.

darkonet

ako bas mora da dovede nekoga iz Buducnost, Aleksa mi se cini kao najmanje zlo, iako bi najvise voleo da vidim malog Ivanovica ali tu vec imamo Cveleta.Aleksa je solidan suter, moze o njemu da se razmislja samo u slucaju da izvisimo za neku mnogo bolju opciju...

hulk

koliko je vas uopste gledalo aleksu?u pitanju je bek suter koji je nevidjeni kamenjar, hteo sam da ga uporedm sa simonom, al simon je za njega ray allen..ne razumem tu vasu logiku, vamo svi hoce da oteraju simona a da se dovede igrac koji je losiji suter od njega a pritom je jos i stranac :huh:

darkonet

dovoljno mi je samo da vidim da Aleksa ponekad hoce da sutne i za 2

kobni zelaya

Nema logike da dođe Aleksa Popović. On jeste simpa igrač, kome fali šut da bi bio stvarno dobar. Međutim, ne vidim kako on može da igra u paru sa Nelsonom, kome je šut najslabija karika.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...