Jump to content
Töölönlahti

KK Crvena zvezda 2013/14

Da se prebrojimo!  

113 members have voted

1. 1. Euroleague, debitantski domet?

• Prvi mačići se u vodu bacaju! (Regular Season)
    • Orlovi rano lete... (Top Sixteen)
    • Ne okreći se, sine... (Quarter-finals)
    • Jako i do samog kraja! (Final Four)
  2. 2. ABA, plasman?

• press replay (rutinski™ F4, nazad u finale)
    • shit just got tougher (obigravanje oko F4, Muta style)
    • second season syndrome (veselo društvo mediokriteta, od Krke do MZT-a)
    • worst case scenario (putevima zaspalih giganata, Splita, Bosne i tako...)
  3. 3. Da li će Radonjara™ dočekati kraj sezone?

• Nego šta nego 'oće, to je to, kvalitetan stručnjak po ukusu rukovodstva!
    • Đokić, Stepi i Klipa da pripreme radne biografije i Prizma merače...

Recommended Posts

Töölönlahti

Mislim da sam skontao u čemu je problem, na kraju dobije onaj ko prvi otvori topik! :naughty:Red je da uvodničar navede neka zapažanja, fakte i lepe želje. Sezona je počela katastrofalno, porazima u staaarim™ dalmatinskim košarkaškim centrima, a završila se podjednako tugaljivo, apsolutno bezmudim kolapsom pred nervoznom & instant za košarku zainteresovanom ciganijom. Ipak, u onome između moglo je da se probere ponešto što valja. Konačno je otišao Filip, Nelson se pokazao kao solidan sidekick Rakočeviću, Savović je ošurio regularni deo sezone, a Vukoičić je uspeo da pokaže kako je i zbrda-zdola nakalemljen roster moguće naterati da igra neku smislenu košarku, phew.Sad, red o tome šta se priča, a vi ćete sami nastaviti dalje. Prvo i osnovno, skoro cela ekipa koja je igrala završnicu ovogodišnje Paštetijade™ ima ugovor i za dogodine (od relevantnih faktora, samo je Nelson bio na godinu dana), pa se isključivo ekscentrično rukovodstvo pita koga će i zašto zadržati. Pored salate o pojačanjima koja će se propisno ukvariti tokom letnjih meseci (od Rašića do Marića, you name it), priča se i da će KSS ukinuti ili ublažiti pravilo o broju stranaca, što može pozitivno uticati na kvalitet onoga što ćemo come autumn gledati. Pominje se Arena za evro-mečeve, što je kul.Elem, puno pozdrava, kanda se odjavljujem od foruma i Srbije na neko vreme uz tradicionalni™ zvezdaški džingl koji ste do sada svi verovatno naučili napamet...

:cool: ^_^

Mauci

Ako je suditi po tome kako je prosao predsednik FK Vojvodine kad si im otvorio topik, mogu samo da ti se od srca zahvalim i izrazim saucesce gospodji Vesni i malom Fici.

Have_Fun

:D

pbg12345

@Mauci +1

Moram i ja, moram i ja...Miljenovic, Cvetkovic, Rebic(Nelson), Rakocevic, DjukanovicTomas, NelsonSavovic, MitrovicMilicic :ss1: , Katic, RisticSve ovo sklopiti u narednih mesec dana i izabrati trenera bar do kraja sezoneVerovatnih 1-9 u Evroligi, ali sa ispravnim Milicicem skoro sigurno opet u istoj.Ovih 6 klinaca bi imalo dovoljno minuta da pokazu da li vrede, imali bi osnov tima za naredne sezone, a gubljenje titula i porazi od 20+ razlike bi isli daleko lakse sa decom, nego sa poluproizvodima koje gledamo poslednjih 15 godinaI manje bi kostalo nego ove prosle godine

ducca

Mondo javlja da je Nelson produzio ugovor.

hulk

to smo jos juce apsolvirali, valja objaviti bar jednu bombu za pocetak, cisto da se skrenu misli, a posle cemo ostale bombe :fantom:

djuras

a vasa? zar nije bila prica zimus da je to vec zavrseno sa zalizanim?

hulk
a vasa? zar nije bila prica zimus da je to vec zavrseno sa zalizanim?
pa produzio je pre nedelju, dve sa megom, tako da ono, ne gine nam rasic :fantom:

Apollo Creed
Mondo javlja da je Nelson produzio ugovor.
Već sam zadovoljan prelaznim rokom. :thumbsup:Gro tima ima ugovore na još jednu sezonu ( Skot, Simonović, Savović. Raško)+Cvele i Mitrović. Lično mislim da svi oni ostaju. Ostaje da se vidi dal ce Rakoč ostati. Vučina, čovek-ljudina-igračina Lazić i Subota put Ukrajine ili Rumunije. Zna se gde nam trebaju pojačanja. Radonjara da izgura celu sezonu.Lično sam prilično zadovoljan proteklom sezonom, gledali smo sasvim pristojnu košarku. Ako vežemo i onu tamo sezonu u EL-bicu prezadovoljan.

harper
to smo jos juce apsolvirali, valja objaviti bar jednu bombu za pocetak, cisto da se skrenu misli, a posle cemo ostale bombe :fantom:
Samo neka nastave da nam skrecu misli ali ne sa informacijama o tome za koga smo zainteresovani vec koga smo potpisali. Pristajem da skrenem u tom slucaju. :lolol:

hulk
Samo neka nastave da nam skrecu misli ali ne sa informacijama o tome za koga smo zainteresovani vec koga smo potpisali. Pristajem da skrenem u tom slucaju. :lolol:
pa radi se uveliko na tome, uostalom svi ozbiljni klubovi u ovom periodu zavrsavaju sastave :fantom:bice opet kukanja od strane grobara al ne vidim razloga za time, normalno je da se pomaze slabiji tim a oni su pokazali da mogu i bez para evilsmile.gif

Joe D

sada mi je manja briga roster,a veca da se ekscentricni rukovodioc ako je ikako moguce potpuno povuce iz javnosti i ogranici se na obavljanje svog posla, inace ce naci nacin da ponovo zasere sve sto se dobro uradi.

harper

Prica se o Stefanu Potu. Ako je to tacno onda izgleda da smo debelo zagrizli da kompletiramo ovu nasu 95 generaciju.

kobni zelaya

et JoeBojim se da ti se neće ispuniti želja, na žalost. Taj sad uživa u prepucavanju sa Dujom, navukao se na to, sad je glavni (u razredu), totalno lečenje od kompleksa koje je verovatno imao kao "mali ćora".

Edited by kobni zelaya

hulk
Prica se o Stefanu Potu. Ako je to tacno onda izgleda da smo debelo zagrizli da kompletiramo ovu nasu 95 generaciju.
meni bas i nije jasan takav potez... mesta ima samo za jednog "mladog" a videli smo da se ni ove sezone cvele nije naigrao... cvele, pot, rebic mi je too much...lm, misko potvrdio za nelsona 1+1 ugovr :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...