Jump to content
IGNORED

Skijaški skokovi i letovi


ajgor

Recommended Posts

idupičkumaterinu

 

au jebote, vidio sam da nisu prikazivali, ali da je ovako gadno, nisam očekivao. Ovako je pao slično (ne znam tačno kad) nekad skoro izgleda, gledao sam na Wattsu, smijao se sam sebi kako je blesavo pao na nos. Ovo je... brrrrrr.

Link to comment

Ovo sa poenima za vetar postaje bizarno. čovek sa 159m ispred jednog sa180m

+1

 

ispada da je Nikenen bio najbolji jer je uvijek imao najbolji vjetar, možda i pomoć neke vještice. Čar ovog sporta i jeste bila da se izboriš sa vremenskim prilikama i neprilikama, takođe, da li se zaista mogu kvantifikovati ti momenti vjetra, pa i zaletišta, isto za svakog takmičara. 

Link to comment

+1

 

ispada da je Nikenen bio najbolji jer je uvijek imao najbolji vjetar, možda i pomoć neke vještice. Čar ovog sporta i jeste bila da se izboriš sa vremenskim prilikama i neprilikama, takođe, da li se zaista mogu kvantifikovati ti momenti vjetra, pa i zaletišta, isto za svakog takmičara. 

 

ja bih izbacio sve te poene za stil i budalaštine, pa ko dalje skoči pobednik...

Link to comment

Dobro neka korekcija poenima mora da postoji, da se ne bi poubijali jureći daljine. I koef. kapije je koristan, zbog organizacije. ali dati nekome 29 poena (!) na vetar je ipak budalaština

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...