Jump to content
IGNORED

Skijaški skokovi i letovi


ajgor

Recommended Posts

Kad se gleda samo broj bodova sva 3 puta je medju 30. Ali je u plasmanu 32gi jer je svaki put gubio duel i nije bio medju 5 LL. Po starom, vise fer sistemu, bi imao drugu seriju u sva 3 takmicenja.

 

Uvek se zalomi da neki laki viner prodje iako ima losiji skok od nekog nelaki luzera, al bezveze bude kad 3 puta uzastopno tako izduva Noriaki. 

Link to comment

Timmy nemoj više o komentatorima skijanja molim te

 

Kubaki rekord skakaonice u kvalifikacijama. dobro je da ima još neko živ osim malog Ryoyua

 

 

Edited by levi
Link to comment

Kubacki 138m ali Ajzenbihler (nema teroije da pogodim tacan spelling) ispred njega po poenima.

 

Nego sto ne skacu u parovima? NIje da se bunim, meni ovo zanimljivije.

Link to comment

zato što su tek danas skakali kvalifikacije, pred prvu seriju, umesto juče. pa valjda nisu imali vremena da podese novi redosled skakanja, nego su skakali po redosledu iz kvalifikacija

Link to comment
On 4.1.2019. at 21:18, renne said:

Pa nije

Vetar u prsa je dobar za dužinu, to ti je uzgon, pomaže mu da leti, kao avionu

Vetar u leđa ga obara, nije ovo atletika

 

Da, logicno ovo zvuci. Nisam se udubio nimalo, izvinjavam se. 

Link to comment
On 6.1.2019. at 15:40, levi said:

Timmy nemoj više o komentatorima skijanja molim te

 

Kubaki rekord skakaonice u kvalifikacijama. dobro je da ima još neko živ osim malog Ryoyua

 

 

 

Racunaj da sam te naduvao jednim organom. 

Link to comment

Pa ja tako oduvek gledam. Al ima gomila ljudi koji nikad nisu priznali gresku. A kad je drugi naprave pominju je godinama...

 

Ja imam jedan greh za koji sam se odmah izvinio, prihvatio gresku i pojasnio sta sam mislio. Ali ne prodje nijedna godina da me pojedinci ne podsete na taj 1 post od pre 7-8 godina. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...