Jump to content
IGNORED

Skijaški skokovi i letovi


ajgor

Recommended Posts

Nekako imam osecaj da ce jedan od vodecih najebati jer ima bas mnogo jakih parova i uopste nece biti lako probiti se kao lucky looser. Inace, za sutra najavljuju orkan u Innsbrucku tako da ce verovatno otpasti takmicenje i prebaciti ih u Bischofshofen.

Link to comment

Jbt nestanu mi svi sbb kanali na 10min, ja zaspim i budim se posle pola sata i vec biatolon :isuse: . Koji je od ova 2 norveska Andersa blizi prvog mesta u generalnom plasmanu?

Link to comment
Jel ovo neko pravilo u kvalifikacijama koje je meni promaklo ili je nesto drugo u pitanju?
Nije novo, otkad ja pamtim je tako. Prvih 15 u svetskom kupu ne moraju da skacu kvalifikacije i onda automatski dobijaju broj 50, 49... i skacu protiv najboljih iz kvalifikacija. Tako je Hannawald na 50. novogodisnjoj turneji na sva 4 takmicenja imao broj 50.
Link to comment

Steta, zadnjih 9 je obecavalo ludu borbu, svi blizu. Kraft sa odlicnim skokom bi bio u samom vrhu, njega ujebase najvise. Bas steta za vetar. Ne znam, zar nisu mogli sacekati jos neko vreme da se malo smiri, trebalo je samo 10 minuta slabijeg vetra...

Link to comment
Nije novo, otkad ja pamtim je tako. Prvih 15 u svetskom kupu ne moraju da skacu kvalifikacije i onda automatski dobijaju broj 50, 49... i skacu protiv najboljih iz kvalifikacija. Tako je Hannawald na 50. novogodisnjoj turneji na sva 4 takmicenja imao broj 50.
Prvih 10 :fantom:Koliko sam skapirao, nije bio problem samo u vetru vec i u tome sto je pao mrak. Vec na samom pocetku je slovenacki komentator rekao da se takmicenje mora zavrsiti do 16.00, stoga mi je skroz nelogicno da su krenuli tek u 14 a znali su da ce duvati jak vetar. Jbg, barem su izvukli jednu seriju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...