Jump to content
IGNORED

Ukinute serije / pukli pilotI


Ajant23

Recommended Posts

Potpuno se slažem. To posle osme sezone je kao druga serija, ali zar nisu mogli u ime svih tih epizoda i tolikih godina, da smisle bolji završetak?
apsolutno. uvek moze bolje. ali kako su mi se neke mnogo drage serije zavrsile sg1 je mozda i dobro prosao.
Link to comment
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    5

  • steins

    4

  • MILF HUNTER

    4

  • Verterdegete

    4

X-Files imaju kretenski kraj, u stvari, najgori mogući kraj.
Zašto kretenski?Koliko se sećam, serija je završena suđenjem protuvu Moldera u kojoj je presuđeno da nema nikakve zavere i da nema vanzemaljaca?
Pushing Daisies, ne postoji opravdanje zašto je to ukinuto, SRAMOTA.
Ajde što su je ukinuli, nego što su ceo kraj i "hepiend" zgurali u poslednjih 5 minuta poslednje epizode :(
Link to comment
Zašto kretenski?Koliko se sećam, serija je završena suđenjem protuvu Moldera u kojoj je presuđeno da nema nikakve zavere i da nema vanzemaljaca?
Koliko se ja sećam poslednje epizode devete sezone, Moldera koji je vaskrsao iz groba pre 2 sezone, drže u nekom tajnom zatvoru, I.onda ima to neko suđenje pred vojnim sudom, pa posle toga on i Skali završe u Mohave pustinji gde pronađu Pušača koji živi u nekoj pećini, onda se pušač pred njima dezintegriše u plavičasti oblak i pređe na više nivoe egzistencije, a Molder i Skali bežeći od svih završe u nekom trećerazrednom motelu praveći planove šta dalje."This feature-length/double-episode is a total insult to anyone who was still following this extremely convoluted storyline."- sa IMBD-aŠto se mene tiče, ta serija je trebalo da se završi u onom momentu kada Moldera otmu na onom istom mestu gde bila otmica u prvoj sezoni, tj. prvoj epizodi. Lepo zaokružen krug, ali ne, onda su morali da izmisle Skalinu trudnoću, da uvedu u priču agenta Dogeta i ageticu Rejes i još dve sezone gluposti.
Link to comment
ja sam tek sad video da je ukinut Vegas :cry:
JBT, od tebe sam to sad saznao, ubiše mi najdraži kič ove godine... Jeste ga Pileggi radio levom rukom, ko za priredbu, ali za nas bez ukusa i na to je bilo vredno potrošiti 21 X 42 minuta godišnje... SHT!!!!!!!
Link to comment

ja nikako nisam mogao da ukapiram dal Denis Kvejd pokušava da imitira Džona Vejna po načinu hoda ili ima težak artritis? :unsure:plus, čovek mora da prestane sa fejsliftingom! :o

Link to comment

Od svega u šta si mogao dugo da gledaš i analiziraš tokom serije i od svega što si mogao da još zameriš, ti navalio na to o Kvejdu...Pravo da ti kažem, zabole me za te liftinge... Uostalom, Quaid je došao na film preko starijeg brata koji je bio nominovan za Oskara za veliku epizodnu pored mladog Nicholsona, je li to ta priča?

Link to comment
Milenijum.
šta milenijum? zar nije henriksen na kraju doživeo, kroz celu seriju, impending doomjbg, ne može ko u supernaćurel-u, svako malo da se vrća od ispod
Ako sam dobro razumeo, govoriš o drugoj sezoni i zarazi. Vrhunska epizoda, jedna od najboljih stvari na televiziji ikad, ali bila je posle još jedna cela, treća sezona, na kraju koje Frenk i ćera beže od svih.Konačni kraj Milenijuma je bio u jednoj epizodi Dosijea X.Jedna od mojih najdražih serija.
naravnobrutalno dobra epizoda, fantastične serije, koja je po mom mišljenju, istu mogla da zaokruži i učini besmrtn(ij)omtreća sezona me pak, pomalo čini tužnim zbog gubljenja narativnog toka, te sledstvenog, urušavanja ugleda
Ako se dobro sećam (lično favorizujem muzičku temu i spot iz poslednje epizode 2 sezone) upravo druga sezona je bila problem jer je posle odlične prve sezone, uvedena tamo neka zavera, preslikavši x files, što su kao pokušali da izglade u trećoj kad se Frenk okrenuo protiv Milenium grupe.Gledaoci su se izgubili u tom njenom traženju sebe i gledanost je otišla "u Honduras".Grupa prvo pomaže svetu pomažući u hvatanju najgorih serial killera, a onda ipak reši da taj isti svet istrebi (nije razjašnjeno ko je u stvari pustio deadly virus, možda su i oni).Logično u PM. Edited by ion
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...