Jump to content
IGNORED

Ukinute serije / pukli pilotI


Ajant23

Recommended Posts

Meni taj Flash Forward prekasno ukinut. 17 epizoda smaranja i uzasne glume, onda tri solidne epizode. Mnjah. Elem, potpisujem za Party Down i Veronicu - mislim da ce i Party Down da bude film? Carnivale prerano ukinut, Rome i Deadwood zbrzane zadnje sezone. Za Rubicon mi isto strasno krivo, al s druge strane mozda i nije toliko loshe kako se zavrsila.

Link to comment
  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    5

  • steins

    4

  • MILF HUNTER

    4

  • Verterdegete

    4

Meni taj Flash Forward prekasno ukinut.
+1A ni Deadwood nije zbrzan koliko je presečen, nisu ni pokušali da povežu sve loose ends kad su znali da je kraj. Meni boljekad serija tako ostavi sve otvoreno, nego kad kao nešto na silu skarabudži zaključak čisto reda radi...
Link to comment

Serije koje su trebale da prate model "Lost"-a nisu dozivele drugu sezonu: The Event, Flash Forward, Alcatraz. Nazalost Revolution nije doziveo istu sudbinu, pa ce biti druge sezone. Od svih pomenutih Alcatraz jedini ima prelaznu ocenu od mene.

Link to comment

Naravno Deadwood i serija koja se zove mislim Traveler - koja je vrhunski počela - neka 2 klinca optužuju za podmetanje bombe u nacionalnom muzeju negde u Vašingtonu - stvarno odlična, u stilu 24 manje višeMislim da je nesreća bila u tome što je izašla negde odmah posle 9/11 pa nije bila baš politički korektna. :(

Link to comment
Zaboravih nepravdu nad nepravdama, a to je ukidanje serije "Terriers" posle prve sezone. "Rubikon" sam prezalio nekako ali za ovo :cry:
Holy fucking fuck, Terriers :cry:U isto vrijeme isla kad i Rubicon, i istu sudbinu dozivjela. Tja. Al mogla bi se opet pogledat, sto jes jes :)
Link to comment
  1. I BOLJE DA NIJE ZAVRŠENA (primer su, recimo, Rubicon

oduševio sam se prvom epizodom (opako dobra), ali se deteriorizacija radnje, karaktera, ritma... sve više ustaljivala kao leitmotif do 13. (da, odgledao do kraja, sve se nadajući...)žal, naročito a konto majkla kristofera, koji je po običaju briljirao, pa i u takvoj, suženoj scenarističkoj vizuri
Link to comment
Bored to Death su otkazali posle treće sezone, i valjda beše nisu razjasnili koje Johnatanov otav (ili jesu...), Enlightened ne mogu još da prežalim
Zbrzali su Bored to Death i zavrsili posle 3 sezone. Na kraju su sve objasnili. Pronalazi i sestruMeni jedna od finijih serija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...